999 rezultate për

faid

Franca i kërkon Google-t që të fshijë nga harta burgjet e saj Ministri francez i Drejtësisë i ka bërë thirrje gjigantit të kërkimit Google, që të fshijë nga harta imazhet e "ndërtesa
Gangsteri që ishte në arrati për 3 muaj, kapet nga policia Një gangster famëkeq francez, i cili bëri një ikje spektakulare gjatë verës, u arrestua të mërkurën. Redoine Faid u n
Brenda kësaj fotografie fshihet një bos i krimit Gangsteri më i kërkuar francez, Redoine Faid, u gjurmua nga policia përmes telefonave dhe u zbulua se kishte përdorur nj
Arratiset gangsteri famëkeq, helikopteri ulet në oborrin e burgut Një gangster famëkeq ka ikur me helikopter nga një burg në rajonin e Parisit, thonë autoritetet franceze. Redoine Fai
Franca e dobët në luftimin e krimit, bosi i mafies i arratiset sërish me helikopter (VIDEO) Një gangster i njohur në Francë është arratisur me helikopter nga një burg në rajonin e Parisit, thonë autoritetet franc
Visar Ymeri kuzhinier në Londër, rrëfen specialitetin e tij Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka rrëfyer një anë tjetër të personalitetit të tij. Ymeri ka treg