999 rezultate për

factor

"E dogjën fare!", Rikthehet pas 10 vitesh grupi më i famshëm i muzikës (VIDEO) Ato performuan së bashku për herë të parë pas 10 vjetësh në finalen e famshme të X Factor. Dhe vajzat e Pussycat Doll
Shqiptarja rrëmben katër po në X-Factorin grek, i mahnit të gjithë me zërin (VIDEO) Nuk është rasti parë dhe mesa duket as i fundit i shqiptarëve që marrin pjesë në konkurse talentesh në botë. Këtë he
Në 2019 do të bëhet nami, kompanitë e smartphonëve paralajmërojnë ardhjen e “bishave” Teknologjia po përparon gjithnjë e më shumë. Por mesa duket viti i ardhshëm do të jetë një vit i fuqishëm për kompani
Këngëtarja trondit publikun: Merrja 6 viza kokainë çdo puntatë në X-Factor Këngëtarja Melanie Brown, e njohur si Mel B e “Spice Girls”, në librin biografik të titulluar “Brutally Honest” (Brutali
I tha jo në X-Factor, Rina ka dy fjalë për Alban Skënderajn Pak muaj më parë qarkulloi me shpejtësi në media e rrjete sociale një video nga "X Factor" ku shfaqej Rina Balaj, reperj
U pranua në X Factor në Britani, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza Dilan Reka një këngëtar shumë i talentuar shqiptar është kontaktuar nga X Factor në Britani, por ka hasur në një vështir
E mbani mend Kanitën e vogël të X Factor? S'do ta njihni kur ta shikoni (FOTO LAJM) Një 9 vjeçare me passion të madh për muzikën, Kanita Suma na i rrëmbeu zemrën kur u bë konkurrentja më e pëlqyer e “X Fa
Pranohet në X Factor të Britanisë së Madhe, këngëtarit shqiptar i refuzohet viza (FOTO) Është pranuar për audicionet e ‘X Factor UK’. Por këngëtarit shqiptar i njohur me emrin artistik ‘Dylan’ i është refu
Merr pjesë në X-Factor, këngëtarja e njohur merr çmimin e parë Duket disi e habitshme që në një kompeticion muzikor për zbulimin e talenteve të rinj të marrë pjesë edhe një këngëtare
S'mund t'i harrojmë, këto janë flokët "hit" të X-Factor Albania (FOTO LAJM) Ka qënë një ndër spektaklet për talentet e rinj i quajtur X-Factor Albania. Ndër talente të vërteta ka pasur edhe nga at
Nata e Bardhë, Giusy Ferreri ndez Tiranën (VIDEO) Giusy Ferreri e ftuar speciale në festën e shqiptarëve natën e sotme ka ndezur sheshin “Shën Tereza” në Tiranë. Me m
Stafi i "X Factor" përgatit video prekëse për Ergi Dinin (VIDEO) Ndarja nga jeta të Ergi Dinit ishte një humbje e madhe për muzikën shqiptare. Mbrëmjen e djeshme u nda nga jeta në m
Alketa Vejsiu e shokuar nga vdekja e Ergit: Dhimbje që s'ka përmasë (FOTO LAJM) Fituesi i X Factor Albania 2014, Ergi Dini ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti me motor. Me
Ja kush ishte Ergi, fituesi i "X Factor" që ndërroi jetë në aksident (FOTO & VIDEO ) Një ndër të rinjtë që humbi jetën nga aksidenti tragjik me motor pranë urës së ish-Bllokut është Ergi Dini. Ai ishte
Aksidenti në zonën e ish-Bllokut/ Fituesi i "X Factor" humb jetën bashkë me shokun e tij Dy të rinj janë përfshirë në një aksident fatal në zonën e ish¬Bllokut në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:
Twitter-i tradhëton fituesen e “X Factor” Një gabim i Twitter-it apo fituesja ishte zgjedhur kohë më parë, kjo mbetet për tu parë. I referohemi vajzës fituese në
17 vjeçarja që kishte në patronazh Rita Ora fiton “X-Factor” në Britani (FOTO LAJM) Këngëtarja që kishte në patronazh Rita Ora, ka fituar “X-Factor” në Britani. 17 vjeçarja Luisa Johnson, ka arritur që të
Gjosha, EU negotiations: The justice reform remains a key factor In a statement to the media, after the publication of the progress report for 2015, Minister of Integration, Klajda Gjos
Harry Styles "çmendet" pas Nicole Scherzinger Kush do ta mendonte që Harry Styles i cili shquhet për lidhjet dhe ndarjet e shpeshta, do të piketonte Nicole Scherzinge
Rita Ora sjell “X Factor UK” në Pallatin e Brigadave Këngëtarja e famshme Rita Ora kërkon që të sjellë X-Factorin britanik në Shqipëri. Ajo i ka dërguar një kërkesë producen