999 rezultate për

facebooku

Facebook kërcënon se do të ndalet së funksionuari në Evropë Facebooku ka thënë se mund të ndalojë së operuari në Evropë, fal rregullave të reja që ndikojnë se si barten të dhënat n
U frymëzua nga rekruetuesi i Al Kaedas, Rama fshin gafën nga Facebooku Kryeministri Edi Rama ka fshirë nga profili i tij në Facebook, gafën që bëri mëngjesin e sotëm. Si çdo ditë ai zgjod
Daljet e Ramës LIVE nga Facebooku, reagon ashpër Paloka: Nuk je bloger! Kryeministri Edi Rama ka dalë shpeshherë në lidhje live përmes "Facebook"-ut nga banesa e tij, ku qendron ne izolim per
Burri zbulon nga Facebooku se vuante nga një sëmundje e frikshme Tom Walker banues në Welsh, kishte marrje mendsh dhe mezi qëndronte në këmbë. Doktorët menduan se ishte thjesht një i
Zuckenberg ka humbur kontrollin e Facebook-ut Mund të ketë shumë pas dyshim se kontrolli monopol mbi të dhënat personale të miliona njerëzve dhe rrjedha e lajmeve dhe
Deputetët e BE-së: Facebook është kthyer në monstër dixhitale Deputetë të Parlamentit Evropian u shprehën të zhgënjyer për dëgjesën me shefin e Facebookut, Zuckerberg. Rrjedha e akti
Filipinet hapin hetime mbi praktikat e Facebookut për privatësinë Facebookun e presin kokëçarje të reja pasi qeveria filipinase ka thënë se po heton gjigantin e medias sociale lidhur me
Zaev reagon për arrestimin e funksionarit të MPB-së Nuk i di detajet për rastin e të dyshuarit, i punësuar në kabinetin e Ministrit të MPB-së, por i inkurajoj institucionit
Ky është virusi i rrezikshëm që sulmon Facebookun dhe shkatërron e-mailet Kompania Bitdefender ka zbuluar versionin më të ri të "malware Terdot", kodi i të cilit është i bazuar në trojanin famëk
Saimir Tahiri ka një thirrje urgjente për mbështetësit e tij Pas skandalit me Habilajt dhe kërkesës së Prokurorisë për heqjen e imunitetit të ish-ministrit të Mbrojtjes, Saimir Tahi
Facebook e di kur do bini në dashuri Tashmë rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandashme e jetës sonë dhe janë kthyer në mjete të domosdoshme të komunikimit.
Presidenca: Mustafa ta pranojë Facebookun, e moderon Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, një ditë pas postimit në Facebook zyrtarisht i ka dërguar shkresë kryeministrit, Isa
Edi Rama më në fund zbulon kush përgjigjet komenteve në facebookun e tij Edi Rama është kthyer shpeshherë në qendër diskutimesh për përgjigjet sarkastike që iu kthen komentuesve në faqen e
Memedi i acaruar: Patriotët e Facebook-ut të mos na japin mend (FOTO LAJM) Kryetari i RDK-së Vesel Memedi, me anë të një postimi në Facebook i ka bërë thirrje patriotëve në lidhje me dhunën në Ku
Rekord përgjimesh në Shqipëri, ja sa personave iu kontrollua celulari; Facebooku; Viberi... 3 943 persona janë përgjuar në territorin shqiptar gjatë komunikimeve të tyre telefonike, kompjuterike dhe në ato të pla
Njihuni me fabrikën e "Facebook", ka madhësinë e 6 fushave futbolli (FOTO) Themeluesi i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, ka paraqitur pamjet e rralla të brendësisë së njërës n
Zuckerberg zbulon pamjet brenda qendrës së të dhënave të Facebook Themeluesi i rrjetit më të madh social Facebook, Mark Zuckerberg, ka paraqitur pamjet e rralla të brendësisë së njërës n
Ja risia më e fundit në Facebookut Continuous Live Video API, është aplikacioni më i ri rrjetit social Facebook, i cili mundëson shfaqjen e video në kohën
Vdes Sadna, "çmendet" Facebooku (FOTO LAJM) Pas shumë muajsh vuatjesh dhe sakrificash për të gjithë e në veçanti për Alekun, përsëritjesh dhe ripërsëritjesh skenash
Facebook së shpejti me butona të rinj Facebooku së shpejti sjell risinë më të re për të gjithë përdoruesit e tij. Ai do të instalojë butona të tjerë në status