999 rezultate për

facebook-ut

Plas keq brenda Facebook-ut, ish-drejtuesi shokon me deklaratën e fundit Facebook mbetet një ndër rrjetet sociale më të përhapura në botë me mijëra e miliarda përdorues. Pavarësisht suksesi
PS organizon "ushtrinë e Facebook-ut": Shani dhe delegjitimoni ata që flasin për Tahirin Duket se nuk ishte aspak e rastësishme ajo që ndodhi gjatë ditës së djeshme në derën kryesore të selisë së Kuvendit ku d
Dhjetë gjëra që duhet të fshini nga faqja juaj e Facebook-ut, ja pse Me miliarda përdorues, Facebook është një nga influencuesit më të fuqishëm në botë sot. Por ashtu si me çdo gjë që ës
“Ishalla do të rregullohet”, alarmohen përdoruesit pas bllokimit të Facebook-ut Rrjeti social më i madh në botë Facebook ra duke shkaktuar probleme dhe panik tek përdoruesit e saj. Facebook doli ja
Drejtoresha e HR të Facebook-ut vjen në Shkup! Shkupi do të jetë nikoqir i një ngjarjeje të rallë dhe ekskluzive, duke mbledhur në një vend drejtorët e punësimeve të d
Vidhte të dashurat, dënohet "gjahtari" i Facebook-ut I shkon në takim me shpresën për të krijuar një lidhje të re, por bie pre e mashtrimit. Një vajzë nga Tirana ka deno
Dhuna në rrjete, Facebook do të punësojë 3000 punëtorë në gjithë botën Rrjeti social Facebook tha se do të punësojë edhe 3,000 punëtorë në gjithë botën për të hequr nga ueb-faqja përmbajtjet
Memedi i acaruar: Patriotët e Facebook-ut të mos na japin mend (FOTO LAJM) Kryetari i RDK-së Vesel Memedi, me anë të një postimi në Facebook i ka bërë thirrje patriotëve në lidhje me dhunën në Ku
Video gazmore, si u "acarua" Rama me përdoruesit e Facebook-ut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama njihet si një ndër politikanët që nuk i ka aspak punët mirë me median dhe sidomos me rrjetet socia
Shqiptarët manjakë të Facebook-ut, zbulohet shifra e "frikshme" (FOTO LAJM) Shqiptarët njihen si përdorues të gjerë të rrjetit sociale Facebook duke arritur edhe shifra rekord në raport me populls
Përdoruesit e Facebook-ut jetojnë më gjatë Në botën tonë gjithnjë e më të globalizuar, gjithnjë e më shumë njerëz janë duke jetuar larg familjeve dhe vendlindjes s
Shqiptarët dynden për ta ofenduar, arbitri gjerman mbyll faqen e Facebook-ut (FOTO LAJM) Tifozët shqiptarë e kanë përjetuar keq humbjen 0¬-3 në shtëpi përballë Izraelit, dhe për ta fajtori kryesor është padysh
Zbardhen detajet/ Si e përdhunuan "dy djemtë e Facebook-ut" vajzën që jeton në Greqi Një vajzë 22 vjeçe denoncoi në Komisariatin Nr. 4 në Tiranë, se është përdhunuar nga dy persona. E.Q., thotë se dy djemt
Njihen përmes Facebook-ut, pasi dehen 25 vjeçari e përdhunon në një hotel Update- Pas raportimit nga ana e policisë lidhur me denoncimin që ka bërë një e re pasi është përdhunuar, tashmë janë zb
Zbulon se djali ka kancer falë Facebook-ut Julie Fitzgerald, mamaja e një djali 2 vjeçar, në rrjetin social Facebook kishte lexuar që një shkëlqim i bardhë në sy m
Zhdukja e vajzës/ Policia identifikon djalin e Facebook-ut Vijojnë kërkimiet nga policia e Durrësit për të gjetur vendndodhjen e adoleshentes 16- vjeçare nga Sukthi, e cila u larg
16 vjeçarja e zhdukur: Ika me të dashurin e Facebook-ut Historia e dashurisë që ka nisur në rrjetin social Facebook, dyshohet se është dhe pista kryesore e zhdukjes së 16-vjeça
Kosova zyrtarisht në UEFA, Rama: Urime vëllazërore (FOTO) Edhe kryeministri Edi Rama ka përshëndetuar anëtarësimin e Kosovës në UEFA, e cila u pranua sot zyrtarisht gjatë Kongres
“Duartrokitës në Kongresin e PS”, ja kush është hajduti i Facebook-ut të Zyrës së Punës Jo pak bujë bëri postimi i njoftimit zyrtar nga ana e Zyrës së Punës Durrës, ku kërkoheshin mbështetës, të cilët duhet t
Mashtron shtetasen e huaj përmes Facebook-ut, shqiptari e lë mes katër rrugëve Një tjetër histori Facebook-u nuk ka përfunduar aspak mirë, e ku protagonist është bërë një shqiptar me një të huaj, i c