999 rezultate për

facebook-un

"Nuk ka s*ks pa para", vajza harron Facebook-un hapur, shokohen prindërit Një 25-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, pas divorcit është kthyer tek prindërit. Ngado që shkon ajo poston fotografi në Inst
Basha tregon punën më të mirë nga Rama: Facebook-un e ka qarë! Kryeopozitari Lulzim Basha ka treguar sipas tij të vetmën "punë të mirë" të kryer nga qeveria Rama gjatë pandemisë.
Është infektuar me koronavirus? Reagon futbollisti i Kombëtares: Nuk jam i infektuar, më kanë vjedhur "Facebook-un" Leonard Maloku fatmirësisht nuk është infektuar me koronavirus. Futbollisti i Kombëtares Shpresa ka përgënjeshtruar l
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek
Harroi Facebook-un hapur, burri zbulon se gruaja ishte në lidhje 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
Harroi Facebook-un hapur, babai i 4 fëmijëve zbulon se gruaja ishte në lidhje 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
Gjen hapur Facebook-un e gruas, e gjithë familja shkatërrohet (FOTO LAJM) 33-vjeçari, Seth Megow u martua me gruan e tij qëkur ajo ishte vetëm 19 vjeç. Për disa vite ata ishin të lumtur dhe së b
"I vrava për Facebook-un"! Flet i dyshuari për krimin e dyfishtë në Laç (FOTO LAJM) Një debat i nisur për publikimin e fotove në rrjetet sociale dyshohet se është bërë shkak për nisjen e sherrit që përfun
"Të lumtë dora", çfarë po ndodh në Facebook-un e Salianjit pas sherrit me Gjonin (FOTO LAJM) Në të gjithë mediat shqiptare u përfol për sherrin që ndodhi mbrëmë pas një emisioni televizv mes Ralf Gjonit dhe Ervin
Kujdes, nëse shani Facebook-un ose Zuckerbergun e pësoni rëndë Nëse jeni të pakënaqur me Facebook dhe punonjësit e tij dhe kërkoni ta shfryni inatin me komente apo postime në rrjetin
Rrëfimi prekës i mjekut që kontrollon Facebook-un e prindërve të pacientëve të vdekur Një mjek i urgjencës ka shkruar një postim të dhimbshëm duke zbuluar arsyen, se pse ai kontrollon profilet e pacientëve
Eksperti i Microsoft: Fshijeni urgjentisht Facebook-un Një intervistë me Jaron Lanier: ”Mund të jetohet pa rrjete sociale, shpifësira që shkatërrojnë shoqërinë. Fillimisht më
Britania gjobit Facebook-un Facebook-u do të përballet me gjobën e tij të parë pas skandalit me “Cambridge Analytica”, për shkak se platforma e medi
Nuk ndodh vetëm në shqipëri që në dasëm të gjuhet me armë, kjo video po çmend Facebook-un (VIDEO) Një video që po qarkullon në Facebook me disa turq që gjuajnë me armë në një dasmë ka bërë bujë në këtë rrjet social.
Mbylli Facebook-un dhe vrau veten, misteri i vetëvrasjes në Vlorë Mëngjesin e sotëm në Vlorë ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku një i ri vrau veten me armë zjarri. Viktima është një 2
Ruçi ironizon keq opozitën në Kuvend: Vazhdoni me Facebook-un tani! Seanca në Kuvendin e Shqipërisë është ndërprerë për herë të dytë, ndërkohë opozita vazhdon transmetimin e fjalën në Face
Debatet nga Kuvendi në Facebook-un e Ramës, kryeministri ironizon komentuesin Opozita bllokoi disa herë sot seancën plenare në Kuvend duke shkaktuar tension dhe debate në sallë. Por mesa duket de
Ruçi ndërpret seancën, Berisha përdor Facebook-un për fjalimin (VIDEO) Ish-kryeministri Berisha është duke shfrytëzuar Facebook-un për të transmetuar fjalimin e tij, ndërkohë që kreu i Kuvend
Bëhuni gati sepse së shpejti do të paguani për Facebook-un Shumë shpejt do të paguajmë për Facebook-un! Kshu ka lënë të kuptohet Zuckerberg se një ditë do të ofrojë një version të
Themeluesi i WhatsApp: Ka ardhur koha të fshini Facebook-un! Një ndër themeluesit e WhatsApp ka deklaruar se është koha për të fshirë Facebook-un. Paralajmërimi i Brian Acton vje