999 rezultate për

facebook

Facebook nuk është më një prej 10 markave më me vlerë në botë Lista e 10 markave më me vlerë e përpiluar nga Interbrand dominohet nga kompanitë teknologjike por me një largim të qart
Muriqi më i pëlqyeri edhe te Fenerbahce (FOTO LAJM) Vedat Muriqi është njëri nga futbollistët më të përfolur në Evropë kohët e fundit. Sulmuesi nga Prizreni po kalon for
Facebook duhet të fshijë komente nëse policia ja kërkon Facebook mund të urdhërohet nga policia për të fshirë përmbajtjet ilegale në mbarë botën tha Gjykata e Lartë Evropiane d
Facebook gjurmon dhe përgjon këdo që hedh diçka të paligjshme në profil Gjykata supreme në Austri, e quajtur ‘Oberster Gerichtshof’, ka deklaruar se Facebook tashmë ka një platformë e cila mon
Sali Berisha: Rama rrezikon 6 vite burg Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook shkruan se kryeministri Edi Rama rrezikon të dënohet me
Mesazhi prekës i Haradinajt për nipin që i vdiq tragjikisht Kandidati i AKK-së për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka përkujtuar vdekjen e nipit të tij, Shqipdonit, djalit të dëshm
Facebook bën ndryshimin drastik, VIP-at e rrjetit social në "rrezik" Ky eksperiment u bë pak kohë më parë në rrjetin social Instagram, në Australi, Kanada, Brazil dhe Irlandë. Kështu edh
S'ka më tërmete, nga nesër të gjithë në mësim Ministrja e Arsimit Besa Shahini, ka njoftuar se nxënësit nesër do i kthehen mësimit në shkolla. Përmes një postimi n
Ky është kandidati për Kryeministër që merr më shumë "like" në Facebook Albin Kurti është i pari me ‘llajka’ në FB krahasuar me kundërshtarët e tij në garën për Kryeministër. Në dhjetë postime
Më i forti në 30 vite, shikoni çfarë bën Facebook pas tërmetit në Shqipëri as tërmetit në Shqipëri, Facebook krijoi një grup ku i kërkonte përdoruesve të tregonin nëse janë të sigurtë. Butona
Biznesmeni maqedonas bën kërdinë, hakon faqen e Trump Faqja e Facebook “Vets for Trump” e cila kishte plot 100 mijë ndjekës është vjedhur nga një biznesmen nga Maqedonia e Ve
Ishte në gjumë kur gëlltiti unazën e fejesën, 29 vjeçarja habit me të vërtetën (FOTO LAJM) Thonë që ëndrrat dalin dhe se njerëzit nuk flasin kot e ka provuar një 29-vjeçare. Jenna Evans, nga San Diego, Kalifo
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek
Rama ndjek Kombëtaren në stërvitje: Ka një mesazh për kuqezinjtë Shqipëria është duke zhvilluar përgatitjet e fundit për sfidën e sotme përballë Islandës, ndeshje e cila do të zhvillohe
Shqiptarët nuk ndalen në burgjet e Britanisë, flasin hapur me familjarët dhe miqtë nëpërmjet telefonit Të burgosurit shqiptarë në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar përdorin celularë për të komunikuar me miqtë dhe familjet e
I shënoi Çekisë, Fenerbahçe uron publikisht Muriqin (FOTO LAJM) Vedat Muriqi realizoi golin e barazimit ndaj Çekisë në fitoren 2:1 duke qënë një nga më të mirët e ekipit. Ai gjithas
Lajm i mirë për beqarët, Facebook ju vjen në ndihmë me këtë risi Facebook vjen me një risi që për shumë njerëz mund të jetë “shpëtim”. Rrjeti i famshëm social ka menduar edhe për beqarë
Facebook ''kopjon'' sërish Instagram? Ja cili është ndryshimi drastik i rradhës Rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram janë bërë tepër të ngjashëm kohët e fundit. Dhe këtë e vërteton ndryshimi dras
Do përçajmë Shqipërinë! Rudina Hajdari flet për lapsusin në Kuvend (FOTO LAJM) Kryetarja e Grupit të Parlamentar Demokrat, Rudina Hajdari ka folur sot për lapsusin e dy ditëve më parë në Kuvend, i ci
I zhvati 60 milion lekë drejtorit të Postës nëpërmjet Facebook, del nga burgu "Analia" Gjykata ka liruar me kusht Enertila Beqjan, e njohur ndryshe si "Analia". Në 2017-tën Beqaj nëpërmjet një llogarie të