999 rezultate për

fabregas

Fabregas kërkon rinovimin me Chelsea Ylli i skuadrës sëë Chelsea, Cesc Fabregas ka theksuar së fundmi se kërkon një kontratë të re nga skuadra blutë e londrë
Milani "peshkon" te Chelsea, gati të marrë mesfushorin në janar Mediat italiane raportojnë se klubi i Milanit, ka një objektiv që po e gjurmon që tani për në merkaton e Janarit. Bëh
Fabregas mund të largohet si lojtar i lirë nga Chelsea Cesc Fabregasi mund të largohet nga Chelsea si lojtar i lirë nga Londra. Konkurrenca është e madhe në mesfushën e Mau
Ces Fabregas martohet mes luksit në Ibiza Një familje e tërë futbollistësh u mblodhën në Ibiza për ta festuar martesën e Cesc Fabregas me Daniella Semann. Fabr
“Vini skedinë fitoren e Belgjikës”, parashikimi i i Fabregasit kur ndeshja ishte 0-2 Nuk u grumbullua nga Spanja në këtë Botëror, por Sesk Fabregas ka qenë një ndjekës i rregullt i Botërorit të Rusisë.
E lanë jashtë Botërorit, por eliminimi i Spanjës prek Fabregas (VIDEO) Askush nuk e priste që Spanja të eliminohej nga Botërori aq më pak që këtë gjë ta bënte Rusia. Por tashmë ky Botëror
Cesc Fabregas tregon arsyen se pse Iniesta e nisi nga stoli ndeshjen ndaj Rusis Në ndeshjen përballë Rusisë Iniesta e ka nisur nga stoli dhe kjo ra në sy të të gjithëve. Trajneri i Spanjë i ka bef
Cesc Fabregas tregon lojtarin më të mirë i të gjithë kohërave Ish-lojtari i Barcelonës, Cesc Fabregas, ka thënë se Lionel Messi është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave edhe nëse
Cesc Fabregas ironizon në rrjetet sociale me Lopeteguin Shkarkimi i trajnerit Julen Lopetegui nga kombëtarja e Spanjës, duket se e ka gëzuar tej mase mesfushorin Cesc Fabregas,
Fabregas: Wenger më trajtonte si djalin e tij Mesfushori spanjoll, Cesc Fabregas ka thurur elozhe për Wengerin, por dashurinë e tij ja ka shprehur Jose Mourinhos.
Fabregas martohet me Daniella Semaan Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Futbollisti spanjol
Fabregas: Duhet të tregojmë shpirtin tonë luftarak kundër Unitedit Cesc Faregas i ka kërkuar Chelseat që të zgjohen dhe t’ia marrin FA Cup Manchester United të shtunën në finale. Blutë
Formacionet zyrtare: Chelsea - Liverpool Chelsea dhe Liverpool do të përballen sonte me me njëra-tjetrën, ndeshje e vlefshme për javën e 36 të Premier Leagues an
Fabregas i bindur se Liverpool nuk do ta bëjë gabimin që Chelsea bëri me Salah Mesfushori i Chelseat, Fabregas ka luajtur më parë me Salah tek Chelsea, por tani mendon se Liverpoolnuk do ta bëjë atë
Fabregas i thur elozhe Salas për sezonin që po bën Fabregas është i mendimit se Liverpooli do ta mbajë edhepër disa vite faraonin Mohamed Salah. Në një intervistë për C
Morata u tërbua kur e ndërruan, ja kush e qetësoi (VIDEO) Morata ka shpërthyer pas zëvendësimit në sfidën me Burnley. 19 minuta para fundit, për shkak të disa rasteve të mira që
Fabregas u premton tifozëve të Arsenalit rikthimin Cesc Fabregas ka pranuar se një ditë do të dëshironte të kthehej tek Arsenali. Por kur u largua nga Camp Nou (në viti
Fabregas premton se do ia vështirësojë jetën Messi në 90 minutat e sotme Cesc Fabregas ndihet i motivuarpara përballjes së dytë dhe vendimtare kundër Lionel Messin dhe u premton tifozëve se do
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Fabregas: Është mision vetëvrasës, duhet të luajmë lojën tonë Mesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas, ka thënë se nuk do të shkojnë në Barcelonë që të mbrohen, pasi është një mision ve