999 rezultate për

fabio

Owen vrer për Capellon: Ai është plehrë, më shkatërroi karrierën Michael Owen vazhdon të tërheqë vëmendjen e publikut me qëndrimet e tij në librin “Reboot”, që po publikohet pjesë-pjesë
Rrëfehet i burgosuri, a po i vret "Mafia e Burgjeve" shqiptarët në Greqi? Shtypi grek e etiketon “Mafia e Burgjeve” atë që po ndodh në Greqi me të burgosurit shqiptarë. Në muajt e parë të këtij
Rabiot te Juve? Fabio Paratici niset në Paris Emri i Adrien Rabiot është kthyer në modë te Juventus. "TuttoSport" tregon për një udhëtim nga drejtorit sportiv të Juve
Marcelo Lippi merr dretimin e Kombëtares së njohur Marcelo Lippi do ta zëvendësojë tek Kombëtarja e Kinës bashkëkombësin e tij Fabio Cannavaro. Mediat kineze shkruajnë
Juventus avancon bisedimet me Rabiot E ardhmja e Rabiot është ende enigme. Francezi nuk arriti marrëveshje me Barcelonën, dhe sipas "Tuttosport", Juventusisy
"I thashë Berlusconit se Ronaldo pëlqente modelet seksi", Capello: Ju tregoj 3 më të mirët e historisë Fabio CapelLo ka stërvitur futbollistët më të mirë e planetit. Në një intervistë të dhënë së fundmi, "Don Fabio' ka rrëf
Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë d
Ibrahimovic zgjedh trajnerin më të mirë me të cilin ka punuar Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic ka rrëfyer sot se ka punuar me shumë trajnerë të mëdhenj në karrierën e tij. Por i py
Nesër para gjykatës, çfarë mase do të caktohet për Ervin Matën Ervin Mata, biznesmeni i përfshirë në ngjarjen në ish-Bllok në Tetor të 2018, pritet të njihet nesër me masën e sigurisë
Rekordi dhe urimi i veçantë, Quagliarella: Dridhem vetëm kur dëgjoj emrin e Batistutës (FOTO LAJM) Fabio Kualjarela është njeriu i momentit në Serie A. Sulmuesi i Sampdorias shënoi një dygolësh në fitoren 4-0 kundër Udi
E ardhmja e Malcom mund të jetë në Kinë, e kërkon klubi që drejtohet nga Cannavaro Sipas shtypit spanjoll Malcom mund të përfundojë në Kinë, teksa Guangzhou Evergrande kërkon anësorin e Barcelonës, shkr
Fabio Quagliarella nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, rinovon me Sampdorian Fabio Quagliarella nuk ka ndermënd të tërhiqet nga futbolli luajtur. Edhe pse eshte 35 vjec ai po kalon një formë mjaft
U arrestua për vrasjen në Ish-Bllok, Gjykata merr vendimin për Fabiol Alushin U arrestua vetëm dy ditë më parë, një nga të kërkuarit për vrasjen në Ish-Bllok. Fabiol Alushi i cili njihet edhe si
E PLOTË/ Ja çfarë u gjet në xhupin e Fabian Gaxhajt Të enjten e 4 tetorit, Tirana u trondit nga një sherr me armë, ku mbeti i vrarë Fabian Gaxha si dhe u plagosën dy të tje
Ky është badigardi i Vis Martinit i vrarë mbrëmë në Bllok pasi ngacmuan Elvana Gjatën Fabiol Gaxha, 26 vjeç, është personi që ka mbetur i vrarë pas përplasjes me armë në një prej lokaleve në zonën e ish-Bll
Detaje të reja shokuese, në shtëpinë e Behar Bajrit gjendet arma që zbardh dy vrasje Vazhdojnë të dalin të dhëna shokuesenga aktiviteti krininal i Bajrave në Shkodër. Nga hetimet është zbuluar se vrasja
Grupi i Bajrajve në Shkodër, dalin detaje të reja për trukimin e ndeshjeve Policia e shtetit gjatë një operacioni, te koduar "Oazi" ka arrestuar 11 persona që bënin pjesë në grupin e Bajrajve të
10 futbollistët e medhenj që nuk e fituan kurrë Champions Champions League do të nis ditën e sotme ku do të përballen 16 skuadra që bëjnë pjesë në 4 gurpe. Ky është kompetici
Milan ka gati ofertën marramendëse për serbin Milikovic-Savicin vazhdon të mbetet një nga emrat më të lakuar të kësaj merkatoje vere. Edhe pse Lazio ka deklaruar
Varka e Fabio Coentra shpëton 15 jetë peshkatarësh Sipas mediave portugezenjë mrekulli e vërtetë ka ndodhur ne det pranë portit të Avieros, ku varka e lojtarit te Real Mad