999 rezultate për

fabinho

Formacionet zyrtare, Southampton-Liverpool Liverpool luan në transfertë ndaj Southampton. Skuadra e Klopp kërkon vetëm fiotoren pas dy barazimeve radhazi në Pr
CHAMPIONS/ Liverpool – Ajax, formacionet e mundshme Liverpooli është nikoqir i Ajaxit, përballje e vlefshme për xhiron e pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.
Pas Van Dijk edhe Fabinho, reagon Klopp: Kjo është gjëja e fundit që na duhej Liverpool fitoi tri pikë në Ligën e Kampionëve në shtëpi kundër danezëve të Midtjylland, por Jurgen Klopp ka dhimbje kok
Po festonte titullin, yllit të Liverpool i grabisin shtëpinë dhe makinën luksoze Në Angli është kthyer në një trend të frikshëm dhe të çuditshëm grabitjet e shumta që po i ndodhin lojtarëve të njohur.
Momenti kur Messi e teproi duke goditur me kokë Fabinhon (VIDEO) Në minutën e 81-të të sfidës, MesSi fitoi një goditje dënimi, të cilën pas një minutë e çoi në rrjetë dhe të gjithë u mo
Dy gjigantët Italian duan yllin e Liverpool Ylli i skuadrës së Liverpool, Fabinho nuk është në planet e trajnerit Jurgen Klopp. Aktivizimi i tij me “the reds” në kë
Mbappe te Liverpool, e konfirmon shoku i tij Blerja e re e Liverpool, Fabinho është shprehur shumë entuziast për transferimin e tij në “Anfield”. Ai ka hedhur dis
Zyrtare: Fabinho lojtar i Liverpoolit Liverpooli ka zyrtariazuar blerjen e Fabinhos nga Monaco. Ai nga 1 korriku do të jetë lojtarë i Liverpoolit pasi që k
Fabinho lojtar i ri i Liverpoolit Liverpooli dëshiron sa më shpejt të përforcojë skuadrën pas humbjes nga Real Madrid në finalen e UEFA Champions League.
United bën gati 50 mln për Fabinhon Fabinho vazhdon të mbetet një nga objektivat kryesorë të Manchester United për të përforcuar reaprtin e mesfushës. Fu
Juventus ende shpreson për yllin e Monacos Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri kishte kërkuar gjatë kësaj vere transferimin e mesfushorit fantastik të Mona
Zv. Presidenti i Monacos nuk pranon të negociojë për yjet e mbetur As Thomas Lemar dhe as Fabinho nuk do të lejohen të largohen nga Monako këtë verë. Ky vendim ësgtë marrë nga zëvendës
Monaco i drejtohet PSG: Mos na mërzisni, nuk iu shesim askënd Kampionët e Fracës janë në krye të vëmendjes në mbarë Ligat e Europës. Çdo ekip e ka nga një synim tek Monaco. France
Monaco i përgjigjet ofertës së rradhës për Fabinhon Monako refuzon ofertën tjetër për Fabinho Sipas France Football, Monaco ka refuzuar një ofertë të dytë nga PSG për Fa
Listës për Fabinhos i shtohen dhe dy ekipe Atletico dhe PSG shkojnë pas Fabinhos. PSG po bisedon me lojtarin e Monakos Fabinho. Parisjenëve dëshirojne ta nënshk
Atletikos së Madridit i vështirësohet marrja e Fabinjos, ja arsyeja... Atletiko Madrid prej kohësh ka vetëm një dëshirë në mendje dhe ai është lojtari i Monacos, Fabinho. Kohët e fundit
Top 5 golat e javës në Brazil (VIDEO) Sulmuesi i Criciuma, Fabinho, është autori i golit më të bukur të javës në kampionatin brazilian të futbollit Brasilerao
Ja si merrte rryshfet Mourinho Fuqia që ka fituar Jose Mourinho si trajner i Real Madrid pasi erdhi në “Santiago Bernabeu” në vitin 2010 është e pakont