999 rezultate për

fabiana

Infektohet me koronavirus shqiptarja kampione bote dhe babai i saj Boksierja, Fabiana Bytyqi ka rezultuar pozitive me këtë virus famëkeq që ka shkaktuar mbi 82 mijë viktima në të gjithë b
Fabiana Britto, tifozja e Milanit që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Modelja braziliane Fabiana Britto vijon të jetë mjaft aktive në Instagram. Së fundmi tifozja e njohur e Milanit ka
Tifozja e Milanit, shpërthyese për revistën "For Men" Ajo Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave t
Fabiana Britto tifozja më e zjarrtë e Milanit (FOTO LAJM) Fabriana Britto e ka nisur mjaft mirë vitin. Modelja braziliane realizoi një set fotografik për kompaninë Fori Max. Ajo
I trullosi të gjithë me gjoksin, del videoja e arrestimit për prostitucion e këngëtares shqiptare (VIDEO) Fabiana Hoxha tërhoqi vëmendjen e një publiku të gjërë kur doli tek emisioni Zonë e Lirë e Arian Çanit me veshjen e saj,
Boksierja shqiptare shpallet kampione, mund bullgaren (FOTO LAJM) Boksierja me origjinë shqiptare që bokson për ngjyrat e Çekisë, Fabiana Bytyqi ka arritur që të shpallet kampione bote p
Ekskluzive/ Boksieria çeke që nuk e harron gjuhën shqipe (FOTO) 5 marsi do të jetë një datë e shënuar për Fabiana Bytyqin. Në fakt sporti për të është një pasion, ndërkohë që synimi mb