999 rezultate për

exbard

Sulmuesi izraelit imiton Tottin, gol dhe selfie (VIDEO) Sulmuesi izraelit Ido Exbard ka imituar kapitenin e Romës Francesco Totti. Pasi shënoi nga pika e bardhë e penalltisë në