999 rezultate për

evra

Evra i quajti lojtarët e Arsenalit "foshnja", shpërthen Xhaka Pas humbjes së Arsenalit nga Sheffield Unitedi 1-0, analisti francez Patrice Evra i quajti lojtarët londinezë "foshnja".
Manchester United në krizë, Evra ka një apel për tifozët (FOTO LAJM) Legjenda e Manchester Unitedit, Patrice Evra iu ka bërë një apel tifozëve që të mbështesin klubin përmes një postimi në
Evra kapet me Giggs: Pse duhet të më vrasësh kështu në TV? Rayn Giggs dhe Patrice Evra ishin të ftuar në një shfaqje televizive për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në ek
1 138 vetëvrasje që nga paslufta Që nga pas lufta 1 138 persona kanë bërë vetëvrasje në Kosovë, kurse 3 734 kanë tentuar të bëjnë një akt të tillë. Kurse
TRONDITËSE/ OBSH thotë se çdo 40 sekonda ndodh një vetëvrasje në botë Rreth 800 000 persona i japin fund jetës çdo vit në botë, një në 40 sekonda, shifra që mbeten alarmante edhe pse përqind
Torturime, vetëvrasje, burg, si shkatërrohen yjet e pornografisë (FOTO LAJM) Dikur ajo ishte një prej femrave më të njohura në botën e pornografisë, ndërkohë sot ka shokuar botën. Ish ylli i pornog
U gjet e vdekur, detaje rrëqethëse rreth vetëvrasjes së 20 vjeçares në Pejë Një vajzë është gjetur pa shenja jete në tarracën e katit të shtatë të një banese në rrugën “Ali Pashë Tepelena”, në Pej
Zhduket në mënyrë misterioze miliarderi Është zhdukur pa lënë gjurmë një miliarder, për të cilin autoritetet besojnë se mund të ketë informacione të rëndësishme
Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, u vëtëvra apo e vranë Ditën e djeshme një 27 vjeçar shqiptar është gjendur i pajetë brenda një makine në shtetin fqinj, Itali. Ende nuk është
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Misteri i “vetëvrasjes” së mikut të Trump: Kishte ngritur një rrjet për pasanikët që shkonin me minorene Rasti i financierit amerikan Jeffrey Epstein, për të cilin u raportua se kishte vrarë vetën në burg në pritje të gjykimi
Rrëfehet Evra: Isha afër vdekjes pas incidentit me Suarez Patrice Evra ka zbuluar se ka marrë kërcënime me vdekje në vazhdën e racizmit me Luis Suarez tetë vjet më parë, por insi
Terror/ Ekzekuton nga xhelozia 6 anëtarët e një famije, në fund vret veten (FOTO & VIDEO) Gjashtë anëtarë të një familje u vranë në vendbanimin Kajzerica në Zagreb në orët e mbrëmjes së ditës së enjte, me polic
ZYRTARE/ Evra i jep fund karrierës në futboll me një video emocionuese (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Manchester United dhe Francës, Patrice Evra i ka dhënë fund karrierës në futbollin aktiv. Lajmi është
DETAJE/ Dhunë deri në vetëvrasjen e bashkëjetueses, i ngacmoi seksualisht dhe të bijën Policia e Shteti ka vënë në pranga një 33-vjeçar me iniciale N.D nga qyteti i Fierit, për disa vepra të rënda penale.
Ky është 29-vjeçari nga Dibra që u vetëvra ditën e sotme (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë tronditi pasditen e sotme rrethin e Dibrës dhe mbarë opinionin publik në të gjithë vendin. Një i
Gjendet i vdekur një 42 vjeçar në Prishtinë, dyshohet se është vetëvrarë Sot afër orës 11:00 një 42 vjeçar është gjetur i vdekur banesën e tij në Prishtinë. Sipas policisë ishin familjarët a
E shtuna e zezë për Kosovën, vrasje e vetëvrasje në vendin e punës E shtuna ka qenenjë ditë e kobshme në Kosovë. Një person është vrarë, një tjetër është vetëvrarë. E një i ri 27-vjeçar n
E thonë sociologët: Vetmia shton numrin e vetëvrasjeve 213 persona janë vetëvrarë në vitin 2018, duke shënuar 14 shifra më tepër se një vit më parë. Ndërsa vetëm brenda kësaj
Një i vdekur në Vlorë, mendohet për vetëvrasje Nje 65 vjeçar eshte gjetur pa shenja jete ne oborrin e shtepise se tij, mengjesin e sotem. Ngjarja ka ndodhur ne Seli