999 rezultate për

evis

Dikur një yll në kopertinat e revistave, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë dhe kontrollon në koshat e mbeturinave. Loni
Muriqi ndjek nga TV transferimin e Ozil te Fenerbahce Transferimi i Mesut Ozil në Fenerbahçe është tema më e përfolur e këtyre ditëve në Turqi. Rreth këtij lajmi ka shpreh
"Vetëm të moshuarit vdesin nga COVID-19", mësuesja pushohet nga puna në Itali Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një shkollë fillore në Itali. Mësuesja e shkollës në Treviso, është pushuar nga
E trishtë/ Dikur në kopertina revistash, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave (FOTO LAJM) Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë. Këtë javë, ish-gruaja e yllit të Baywatch-it, J
Me atlete në kopertinën e revistës "VOGUE", Kamala Harris shkakton polemika (FOTO LAJM) Të përfundosh në kopertinën e revistës “Vogue” është një ambicie për çdo femër të pushtetshme ose pjesë e showbiz. Po
"Ma bën gruaja 8 me 2", Devis Xherahu flet për herë të parë pas martesës (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur shqiptar, Devis Xherahu dhe partnerja e tij 17 vite më e re, Ertemiona Mejdani, vitin që lamë pas e m
Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë një nga të plagosurit Aksidenti i Elbasanit ka marrë përmasa akoma më tragjike pasi ka ndërruar jetë një nga të plagosurit. Klevis Dedja, d
Angela Merkel shpallet gruaja me fuqishme nga "Forbes", kush renditet pas saj Kancelarja gjermane Angela Merkel është në krye të listës së revistës amerikane “Forbes” si gruaja më e fuqishme për vit
Pas 9 vitesh lidhje, këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Këngëtari Devis Xherahu dhe partnerja e tij, modelja Ertemiona Mejdani janë martuar. Përmes një postimi në Instagram, D
Kim Jong Un bën vaksinën kundër COVID-19 Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong Un është vaksinuar kundër COVID-19 me një nga vaksinat e zhvilluara në Kinë. Ky l
"Duan të duken gjithkund", vajza e Manjola Nallbanit i del në mbrojtje të ëmës (FOTO LAJM) Këngëtarja, Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për pamjen e jashtme, ku shfaqe
Dy greviste përfundojnë në spital: Po na bëhet presion me mesazhe anonime Dita e sotme është dita e 21 e grevës së grave naftëtare në Ballsh. Dy prej grave janë transportuar në Spitalin e Fi
Kryemadhi jep zgjidhjen për pagat e naftëtarëve të Ballshit: Taksën e naftës t'ua japë grevistëve Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë një takimi me banorët e qytetit të Fierit ka prekur temën e taksës së naftëve pë
Grevistja dërgohet me urgjencë në spital, naftëtaret: Pagat ose vdesim këtu! Një greviste naftëtare në Ballsh është dërguar me urgjencë në spital pasi i është përkeqësuar gjendja shëndetësore. S
"Nuk ka negociata me ultimatume", Rama refuzon grevistet e Ballshit Në ditën e 9 të grevës së urisë gratë naftëtare në Ballsh vazhdojnë qëndresën e tyre. Ditën e djeshme ata i propozuan
Ndërron jetë historiani i njohur, Dedë Progni Ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale historiani Dodë Prelë Progni. Ai ndërroi jetë gjatë ditës së djeshme në Tiranë, ndë
Irina Shayk kalon pritshmëritë, pozon nudo për revistën prestigjoze (FOTO LAJM) Irina Shayk pozon e papërmbajtur dhe e ‘paturp’ për kopertinën e Vogue, nudo me asgjë në trup, ndërsa përpiqet të mbulo
"Nuk kam shkop magjik", gratë greviste i bëjnë kërkesë Ramës Ditën e djeshme kryeminitri i dha si mesazh grevisteve të uleshin të flisnin pasi sic u shpreh Rama nuk "ka një shkop m
Kryemadhi u "qa" te naftëtaret se ka portofolin bosh, grevistja: Me kë tallet ajo?! (VIDEO) Teksa vijon grava e urisë së naftëtarëve të Uzinës së Ballshit, kryeministri Rama bëri thirrje që të heqin dorë nga grev
Pozoi për revistën erotike "Playboy", Sharon Stone tregon arsyen (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Sharon Stone, ka treguar arsyen se pse ka pozuar për revistën erotike “Playboy”. Në intervistë me ko