999 rezultate për

evertonit

Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Ylli i Premier League zbulon se futbolli i shpëtoi jetën Sulmuesi brazilian i Evertonit, Richarlison ka treguar historinë e shokëve të tij me të cilët është rritur në Brazil. Yl
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Shënohet goli i pestë në ndeshjen Arsenal-Everton (VIDEO) Arsenali ka rikthyer epërsinë ndaj Evertonit. Aubameyang ka shënuar me kokë për 3:2 në minutën e 46-të.
Barcelona ofertë për Richarlison? Everton mohon gjithçka Ditët e fundit është raportuar se Barcelona ka bërë një mega-ofertë prej 100 milion eurosh për yllin e Evertonit, Richa
Ancelotti i dashuruar me tifozët e Evertonit: Duam ta shijojmë sërish këtë atmosferë Everton u rikthye te fitorja pas humbjes në derbin ndaj Liverpool dhe eliminimit nga FA Cup. Goli fantastik i Richarliso
Supergoli i yllit të Liverpool çmend Sadio Manen (VIDEO) Reagimi mbresëlënës i Sadio Manes ndaj golit të Curtis Jones në derbin e qytetit kundër Evertonit, në ndeshjen e vlefshm
Ancelotti synon Championsin me Evertonin Shndërrimi i Evertonit në kandidat për Ligën e Kampionëve nuk do të jetë mision i pamundur, sipas trajnerit të ri të klu
E BUJSHME/ Ancelotti do Ibrën te Evertoni Trajneri Carlo Ancelotti pritet të zyrtarizohet në orët e ardhshme në ekipin e Evertonit. Një lëvizje e papritur e tekni
Raportimet e fundit, Ancelotti pranon të bëhet trajner i Evertonit Carlo Ancelotti ka pranuar që të bëhet trajner i klubit anglez, Everton. Sipas raportimeve marrëveshje në mes italian
Përveç golit, Shaqiri dhuroi edhe spektakël (VIDEO) Xherdan Shaqiri i shijoi në maksimum 90 minuta lojë në Anfield, si titullar për herë të parë këtë sezon për Liverpoolin,
Moise Kean në telashe, u dërgua në tribunë për arsye disiplinore Ish-sulmuesi i Juventusit, Moise Kean, në telashe. Sikurse njofton e përditshmja “Liverpool Echo”, sulmuesi i Evertonit
I theu këmbën Gomesit, Tottenham merr vendim për Son Në ndeshjen mes Evertonit dhe Tottenhamit, të luajtur në fundjavë, ka ndodhur një dëmtim i tmerrshëm. Koreani Heung M
Manchester City nuk i ndahet Liverpoolit, triumfon ndaj Evertonit (VIDEO) Manchester City vazhdon me fitoret në Premier League. Ditën e sotme, ekipi i Pep Guardiolës mposhti pastër me shifrat 1-
Akuza të rënda për Liverpool: "Lojtarët përdorin doping" Në kohën kur Jurgen Klopp mori drejtimin e Liverpoolit, gjendja ishte alarmante. Liverpooli ishte një ekip mesatar gj
Inter në sulm për bomberin e Evertonit Sipas asaj që raporton "Tuttosport" Inter është futur në garë për Richarlison. Sulmuesi i Evertonit këtë sezon ka tun