999 rezultate për

evertoni

Isco në hapat e James, gati të lërë Realin për Evertonin Të pakënaqurit te Real Madrid do të largohen në merkaton e dimrit. Isco është lojtari i fundit që ka përplasje me Zinedi
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Ylli i Premier League zbulon se futbolli i shpëtoi jetën Sulmuesi brazilian i Evertonit, Richarlison ka treguar historinë e shokëve të tij me të cilët është rritur në Brazil. Yl
James Rodriguez i jashtëzakonshëm në debutim, futet në historinë e Premier League James Rodriguez ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Premierligë me Evertonin. Ai startoi në fitoren 1-0 kundë
Pothuajse zyrtare, James Rodriguez braktis Realin për Premier League James Rodriguez do të transferohet te Evertoni. Sipas mediave angleze, mesfushori kolumbian ka arritur marrëveshje me
Pamjet tregojnë pse Lloris u acarua me Son gjatë ndeshjes kundër Evertonit Ndeshja e të hënës mbrëma me Tottenham dhe Everton u shoqërua me disa incidente që u bënë kryetemë në mediat sportive.
James larg Realit, 4 klube të Premier League interesohen për kolumbianin ames Rodriguez do të largohet në verë nga Real Madridi, pasi nuk ka mbështetjen e trajnerit Zinedine Zidane. Kolumbia
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Rabiot mund të jetë përsëri nën urdhërat e Ancelottit Adrien Rabiot duket gjithnjë e më pranë një kalimi në Premier League, ku e pret Evertoni. Francezi, i cili nuk ka kal
Evertoni ka gati 30 milion euro për Rabiot Adrien Rabiot mund të largohet nga Juventusi pas vetëm një viti që kur u bashkua nga PSG. Sipas "Mercado", për france
Ancelotti i fiksuar pas Thiago Silvas, e do te Evertoni Thiago Silva gjithnjë e më shumë larg Paris Saint Germain. Mbrojtësi brazilian është kthyer në vendlindje që në muajin m
Chelsea shkatërron Evertonin, debuton talenti shqiptar (VIDEO) Chelsea arriti të mposhtë bindshëm Evertonin e Ancelottit me rezultatin 4-0 në Stamford Bridge. Vetëm 14 minuta i mja
Super Arsenali, mposht Evertonin e Ancelottit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur 3-2 Evertonin. Miqtë e drejtuar nga Ancelotti arrijnë të gjejnë golin e avantazhit pas vetëm gj
Shënohet goli i pestë në ndeshjen Arsenal-Everton (VIDEO) Arsenali ka rikthyer epërsinë ndaj Evertonit. Aubameyang ka shënuar me kokë për 3:2 në minutën e 46-të.