999 rezultate për

everton

Wijnaldum: Everton luajti shumë ashpër ndaj nesh Emocione, por edhe dhimbje në derbin mes Everton dhe Liverpool, pasi edhe pse kanë kaluar disa ditë nga sfida që përfund
Kërcënohet portieri i Evertonit për dëmtimin e Van Dijk Jordan Pickford ishte autor i një ndërhyrje të ashpër ndaj Virgil Van Dijk në derbin e “Merseyside”, ku mbrojtësi dëmtoi
Ndërhyrja e frikshme ndaj Van Dijk, Federata Angleze merr vendim për portierin e Evertonit Jordan Pickford është shkaktari kryesor që Virgil Van Dijk do të operohet dhe do të mungoj të paktën gjashtë muaj. Po
Robertson "lutet" për Van Dijk: Nuk duhet humbur një lojtar si ai Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Publikohen pamjet, Van Dijk del nga spitali me paterica (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Liverpoolit, Virgili van Dijk përsoi dje një lëndim të tmerrshëm në derbin e "Merseyside" ndaj Evertonit, ta
Spektakël pa fitues, Everton dhe Liverpool ndajnë pikët (VIDEO) Everton dhe Liverpool kanë ndarë pikët duke barazuar 2:2 në derbin e zhvilluar në ‘Goodison Park’ të shtunën në mesditë
Klopp "buzëqesh" para takimit me Evertonin, ka të gatshëm dy yjet e skuadrës Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp mori një lajm të shkëlqyeshëm sot para derbit me Everton. Gjegjësisht, Sadio Mane
Le nam ylli i Brazilit, nuk shënon me portën e boshatisur (VIDEO) Brazili mposhti në orët e para të ditës së sotme Bolivinë me rezultatin e thellë 5-0 dhe kjo nuk përbën çudi, nisur nga
Kur kanë mbetur edhe pak orë, këto janë top 10 transferimet në Permier League Chelsea, Tottenham Hotspur dhe Everton kanë qenë deri më tani skuadrat më aktive në transferimin e lojtarëve, pa përjash
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
Vazhdojnë lajmet negative për Liverpoolin, Alisson mungon ndaj Everton Liverpool do të kenë një mungesë të madhe për derbin lokal ndaj Everton. Derbi i Merseyside nuk do të shoh të zbres n
PSG arrin marrëveshjen me Everton për sulmuesin Kean Paris Saint Germain ka siguruar marrëveshje me Everton, për shërbimet e Moise Kean. Kean pritet të zyrtarizohet si pë
Everton "shtyp" edhe Brighton, dy gola dhe asist për James (VIDEO) Everton ka një start mjaft të mirë këtë sezon në Premier League. Ekipi i drejtuar nga Ancelotti ka 4 fitore në po kaq
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
Ylli i Premier League zbulon se futbolli i shpëtoi jetën Sulmuesi brazilian i Evertonit, Richarlison ka treguar historinë e shokëve të tij me të cilët është rritur në Brazil. Yl
Everton i "frikshëm" këtë sezon, triumfon me goleadë ndaj WBA (VIDEO) Everton ka marrë suksesin e dytë radhazi në po kaq ndeshje të kampionatit, teksa pas fitores minimale 0-1 në Londër ndaj
Kean përsëri te Juve? Pirlo e do me çdo kusht Moise Kean verën e shkuar vendosi të lërë Juventusin dhe të kalojë te Everton, ku priste të kishte më shumë minuta.
Klubi argjentinas zbulon gënjeshtrën e Real Madridit Ditë më parë James Rodriguez është bashkuar me skuadrën angleze Everton nga Real Madrid. Por kalimi i James Rodriguez
Mourinho nuk përmbahet pas ndeshjes me Everton, shkakton pakënaqësi te lojtarët Në fundjavë u luajt ndeshja midis Evertonit dhe Tottenhamit, ku fitues dolën skuadra e Ancelottit. Pas ndeshjes, traj
James Rodriguez i jashtëzakonshëm në debutim, futet në historinë e Premier League James Rodriguez ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në Premierligë me Evertonin. Ai startoi në fitoren 1-0 kundë