999 rezultate për

europianit

Italia me dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e europianit Italia do të ketë dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës ndaj Greqisë dhe Lihtenshtejnit, sfida të vlefshme
Paula i uron fat CR7 dhe Portugalisë në kualifikueset e Europianit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Paula Labaredas ka zgjedhur një mënyrë ndryshe për të ftuar rikthimin e Cristiano Ronaldo te Portugalia
Përfundon aventura e Europianit të Minifutbollit, Bullgaria na mund thellë Ndeshja mes Bullgarisë dhe Shqipëris në Europianin e Minifutbollit që po zhvillohet në Kiev të Ukrainës, sapo ka përfund
Rusia lihet jashtë Europianit të Atletikës Federata Ndërkombëtare e Atletikës (IAAF) nuk ka ndryshuar mendje në lidhje me rikthimin e atletikës ruse në eventet ndë
Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit Atleti shkodran Izmir Smajlaj është duke u përgatitur për Europianin që do të zhvillohet pas një jave. Smajlaj duket
Berisha: Rruga drejt Europianit të ardhshëm nis kundër Turqisë Në mungesë të Ansi Agollit, shiritin e kapitenit në krah në sfidën miqësore të kësaj të hëne ndaj Turqisë në Antalya do
Shqipëria U-17 "manita" Lihtenhshtejnit, e mbyllin me fitore kualifikueset të Europianit Shqipëria U-17 i ka mbyllur me fitore kualifikueset e Kampionatit Europian U-17 “Angli 2018”. Kuqezinjtë e vegjël kanë m
Një milioner do të gjykojë ndeshjen Maqedoni - Shqipëri UEFA i ka besuar një gjyqtari me shumë eksperiencë ndeshjen delikate ndaj Maqedonisë dhe Shqipërisë, që do të luhet nesë
Toljan i shtohet rrëmujës së merkatos pas Europianit U21 Bild raport se Napoli dhe Chelsea kanë hedhur një vështrim për Jeremy Toljanm pas performancave të mira që bëri në kampi
Një letër në çorape kualifikoi Gjermaninë në finalen e Europianit U21 Gjermania siguroi mbrëmë një biletë për në finalen e kampionatit Europian, teksa mundi Anglinë nga ruleta e penalltive.
Donnarumma: Pas Europianit do të ulem për të biseduar për rinovimin Gianluigi Donnarumma ende është i paqartë për të ardhmen e tij. Portieri i talentuar italian nuk e ka vendosur ende se ç
"Bomba" e radhës nga De Biasi: Rebelët Gashi-Xhaka më kërcënuan gjatë Europianit Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi në një intervistë të dhënë për Super Sport përballë gazetarit Drita
Rrëfimi i parë i De Biasit: U hidhërova pas Europianit 'këta njerëz janë pak të kënaqur' Gianni De Biasi për herë të parë ka sqaruar arsyet e largimit nga drejtimi i kombëtares së Shqipërisë për mediat italian
De Biasi "tërbohet" me gazetarët: Ndoshta është më mirë për ju që të vijë dikush që flet shqip! Aventura e Gianni De Biasit në krye të kombëtares sonë ka përfunduar, teksa ka qenë sot trajneri italian që e ka zyrtari
Godelli dhe Qerimaj sherr pas europianit, Erkandi e quan "injorant" (FOTO) Rivaliteti mes dy peshëngritësve shqiptarë që garojnë në peshën 77 kg, Daniel Godelli dhe Erkand Qerimaj, është më i gja
"Bum" lindjesh në Islandë, 9 muaj pas Europianit E mbani mend deklaratën e Pique pas ndeshjes së dytë ndaj PSG-së? Vështirë ta keni harruar. Ai u shpreh se 9 muaj pas a
“Peshkaqenët po sulmojnë De Biasin, duhej të largohej pas Europianit” Ish-futbollisti i kombëtares, Rudi Vata, i del në krahë De Biasit në këtë moment të vështirë që po kalon strategu italia
Luiza Gega dhe Smajlaj në finalen e Europianit në Beograd Luiza Gega ka arritur që të kualifikohet në garën finale të atletikës me distancë 1500 metra në Europianin e sallave të
Shorti për Europianin U-21, Bushi: Shpresoj të kualifikohemi si në Francë Spanja, Sllovakia, Islanda, Estonia dhe Irlanda e Veriut do të jenë kundërshtarët e Shqipërisë në eleminatoret e ardhshm
De Biazi flet për Tramexanin: Zgjati më shumë se një martesë normale Paolo Tramexani kishte planifikuar që të largohej nga stafi i Kombëtares që në verë, por vendosi të shtynte lamtumirën e