999 rezultate për

europĂ

Roma "shkretëtirë" në mbrojte për ndeshjen në Europa League Mbrojtja e Romës është në emergjencë totale para ndeshjes së raundit të 4-t të fazës së grupeve në grupeve në Europa Lea
U dëmtua ndaj Napolit, mësohet sa do të mungojë Ibrahimovic Stafi mjekësor i AC Milan bën të ditur në komunikatën për media, se sulmuesi Zlatan Ibrahimovic do të mungojë afërsisht
Berisha: Po të ishim një kombëtare, do të na kishte frikë gjithë Europa Gardiani i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha ishte në krah të trajnerit Edi Reja në konferencën për shtyp në prag të v
Përfundojnë disa nga ndeshjet në Europa League, ja rezultatet (VIDEO) Kanë përfunduar disa nga ndeshjet e ditës së enjte të vlefshme për Europa League. Në sy bie fitorja me përmbysje e Na
EUROPA LEAGUE/ Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Në Europa League këtë të enjte luhet raundi i 3-të i ndeshjeve në grupe. Në orën 18:55 do të zbresë në fushë Tottenha
Ndeshja në Europa League, Pioli: Nuk është vendimtare, do të ketë rotacion Pas fitoreve ndaj Celtic dhe Sparta Prague, Milani kërkon tri pikët e radhës përballë Lille për të hipotekuar kualifikim
Rekordi më i pazakontë në Europa League, e regjistron Dundalk Një rekord i pazakontë për një ndeshje futbollit, që e regjistron skuadra e Dundalk. Nuk kishte ndodhur kurrë në histori
Europa League: Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të sotme Arsenali ka marrë fitoren e dytë radhazi në Europa League, pasi ka mposhtur Dundalkun me rezultatin e pastër 3-0 dhe ësh
Milani bën detyrën në Europa League, mbërmje për t’u harruar për Ibrën (VIDEO) Milan ka marrë fitoren e dytë radhazi në Grupin H të Europa League pasi ka mundur me rezultatin e pastër 3-0 skuadrën e
EUROPA LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sot zhvillohen ndeshjet e rundit të dytë të fazës së grupeve të Europa League. Gjatë mbrëmjes janë planifikuar të luh
Higuain tregon pse u largua nga Europa: Mediat s'të lënë ta shijosh Gonzalo Higuain ka shpjeguar se pse la ekipin e Juventusit dhe Europën për të kaluar në Amerikë. “Kam qenë gjithmonë
Europa shumë pranë izolimit të dytë, paralajmërimi i fortë i Merkel Gjatë një takimi me anëtarët e tjerë të partisë, kancelarja gjermane Angela Merkel ka bërë një deklaratë të fortë lidhur
"Buzëqesh" Gattuso, dy lojtarë mposhtin koronavirusin Pas humbjes zhgënjyese në Europa League ndaj AZ Alkmar, trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso mund të ngushëllohet me fakt
Tottenham bën detyrën në Europa League, Bale pas pas 4 vitesh nuk bën asnjë gjuajtje në portë (VIDEO) Tottenham ka mundur 3-0 LASK-un në ndeshjen e parë të Grupit J të Europa League. Spurs i kanë siguruar tri pikët në p
Rezultatet e Europa League: Kumbulla i dhuron fitoren Romës, humbet Hysaj (VIDEO) Marash Kumbulla ka debutuar mbrëmjen e sotme në Europa League, pasi e ka nisur si titullar përballjen mes Young Boys dhe
Mario Gotze realizon supergol në Europa League (VIDEO) Mario Gotze e ka nisur mjaft mirë aventurën te PSV. Pasi shënoi golin e parë në kampionatin holandez, gjermani ka shë
Formacionet zyrtare, Celtic-Milan (FOTO LAJM) Milan luan ndaj Celtic, në fazëen e grupeve të Europa League. Milan do të luaj me një formacion 4-3-3, ndërsa skocezë
EUROPA LEAGUE/ Celtic - Milan, formacionet e mundshme: Tonali e Diaz titullarë Fillimi i mirë është gjysma e punës. Thëniet e urta kurrë nuk janë të gabuara dhe Milani e di mirë se nisja e fazës së g
EUROPA LEAGUE/ Nis faza e grupeve, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Pas përfundimit të xhiros së parë në Ligën e Kampionëve, është koha për Ligën e Evropës. Sot (e enjte) në këtë kompet
Dhimbje koke për Piolin, Calhanoglu largohet me paterica nga stërvitja Në kulmin e entuziazmit si rezultat i shtatë fitoreve në shtatë ndeshjet e fundit, vjen lajmi që askush nuk e priste te