999 rezultate për

euro

Interi mposht "pastër" Getafen dhe vazhdon rrugëtimin në Europa League (VIDEO) Inter ka siguruar kalimin tutje në Ligën e Evropës, pasi mposhti 2:0 Getafen në sfidën e zhvilluar në stadiumin e Schalk
EUROPA LEAGUE/ Këto janë rezultatet e 45 minutave të para mes Inter - Getafe dhe United - LASK Janë mbyllur 45 minutat e para në 2 ndeshjet e dyta të ditës së sotme në Eurppa Legue mes Inter - Getafe dhe Man.United
Dy shtëpi me vlerë rreth 500 mijë euro! Daut Haradinaj merr borxh tek familja e gruas Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike. Deputeti i
Mbyllen dy sfida në Europa League, Copenhagen dhe Shakhtari kalojnë në çerek-finale (VIDEO) Copenhagen dhe Shakhtar Donetsk kanë kaluar në raundin tjetër në Ligën e Evropës. Të dy skuadrat kanë shënuar fitore
Olainka vazhdon ngjitjen në karrierë, tani kërkohet nga klubi i njohur i Bundesligës Peter Olainka është padyshim një nga sulmuesit më të mirë, që ka luajtur ndonjëherë në vendin tonë. Nigeriani u soll në
Grabitën 38 mijë euro falë Facebook, shkon në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë Ka shkuar në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë në operacionin “Transferta”, teksa ditën e sotme është kapur një tjetër
Rikthehet Europa League: Katër përballje në dy orë Më në fund është rikthyer Liga e Evropës, pas më shumë se pesë muajsh pritjeje. Gara e dytë më e rëndësishme për klub
Me jaht luksoz dhe vilë 2 mijë euro nata, brenda pushimeve të Arminës e Shkëlzenit (FOTO LAJM) Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë shijuar këto ditë pushime luksoze mes Sarandës e Korfuzit. Të shtunën ata u
Zbulohet arsyeja pse Lewandowski refuzoi ofertën marramendëse nga Real Madrid Pavarësisht se Real Madrid është një nga klubet më të rëndësishëm në botë, gjatë historisë së gjatë të skuadrës ka qenë
Guardiola nuk ndalet me transferimet, gati për të shpenzuar 400 milion euro Pep Guardiola mund të thuhet se është njëri ndër trajnerët që ka shpenzuar më së shumti në histori në transferimin e loj
Pasuria e Ramës dhe familjes së tij, sa kanë fituar nga shitja e artit Të jesh kryeministër i një vendi, të vë shpeshherë përballë popullit i cili kërkon nga të zgjedhurit përmirësimin e jetë
Gati të fillojë Liga e Kampioneve dhe Europës, lojtarët në fushë me fanela të reja (VIDEO) Të gjitha skuadrat që do të impenjohen këtë muaj në kompeticionet e UEFA-s do të kenë fanela me një ndryshim të ri. N
Kriza nga pandemia, çfarë po ndodh me kreditë Ndonëse në këtë periudhë pakkush mund të mendojë të bëjë investime, apo të realizojë blerje të mëdha, normat e interesit
Euro në pikiatë, zbret në nivelin më të ulët që para fillimit të pandemisë Monedha e përbashkët ka shënuar një rënie të fortë sot në tregun e brendshëm valutor. Sipas kursit zyrtar të Bankës së S
20 vjeç në Paris, Sonila Meço ndan foton e veçantë: Bridhnim Europën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e emisionit “Tempora”, Sonila Meço, së fundmi ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë 20 vje
Kontrata faraonike që Reali kishte përgatitur për Levan (FOTO LAJM) Janë publikuar detaje nga kontrata që Real Madrid ishte gati t’i ofronte Robert Lewandowskit kohë më përpara. Kontrat
Man.United ul pretendimet për Sanchez, kërkon vetëm 6 milionë euro Manchester United nuk i ul pretendimet financiare për kartonin e Alexis Sanchez. Sipas asaj që shkruan "Sunday Expres
Sociedat "harron" ti ofrojë rinovimin, Januzaj drejt largimit, Edhe pse ka qenë një lojtar deçiziv në sezonin e fundit duke ndihmuar Real Sociedad të sigurojë kualifikimin në Europa L
PSG i "hedh" në tavolinë 30 milion euro Bayernit për Alcantaran E ardhmja e Thiago Alcantara vazhdon të mbetet e paqartë. Mesfushori spanjoll ka refuzuar vazhdimin e kontratës me Ba
Konservatorët europianë shuplakë Ramës: Ndryshimet kushtetuese kundër standarteve të BE-së Partia e Konservatorëve dhe Reformistëve Europianë – ECR, ka reaguar ashpër mbi votimin në parlament të ndryshimeve kush