999 rezultate për

eugenti

Eugent Bushpepa zbulon profesionin e çuditshëm të gjyshes Mëngjesin e sotëm startoi edhe puntata e parë e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, në “Top Channel”, ku i ftuar ishte kën
Eugent Bushpepa bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Bushpepa ka vendosur që të presë flokët këtë verë. Edhe pse karakteristike e tij kanë qenë gjithnjë flokët e gjata, E
Bushpepa i nxjerr të palarat Elenit: Ajo nuk di të flasë shqip! Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Top shoë" ku foli mbi eksperiencën në Eurovision. Eugenti foli edh
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovi
Pas EuroSong...Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin tim (FOTO LAJM) Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po
Pas finales në Eurovizion, Eugenti bën denoncim (FOTO LAJM) Me “Mall” Eugent Bushpepa ia ka dalë të futej në finalen e Eurovizion. Si duket kjo këngë u pëlqye shumë pasi krijoi
Bëri Shqiponjën me Elenin, Eugenti tregon kërcënimet për ta fshirë Konkurrenca në Eurvizion nuk i ka ndaluar këngëtarët, të cilët flasin më krenari për prejardhjen e tyre, të bëjnë një fo
Pasi u rendit në vendin e 11, reagon Bushpepa Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Kjo ishte performanca e shkëlqyer e Eugentit në finalen e Eurovizion (VIDEO) Eugenti ka kënduar vetëm pak minuta më parë këngën e tij në skenën e Eurovizion. Ai nuk ka bërë asnjë gabim ndërkohë
Një tjetër performancë elektrizuese, Eugenti ndez sallën me “Mall” Eugenti ka kënduar vetëm pak minuta më parë këngën e tij në skenën e Eurovizion. Ai nuk ka bërë asnjë gabim ndërkohë
Ermali dhe Eugenti bëjnë shqiponjën, çmendet rrjeti Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë
Prezantuesja e Eurovizion-it flirton me Eugent Bushpepën (FOTO LAJM) Eugent Bushpepa na bëri të ndihemi krenarë me performancën e tij në Eurovzion dhe me faktin që kënga e tij u kualifikua
Prezantuesja në Eurovizion, kërkesë publike Eugentit: Bëj tatuazh emrin tim Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e sotme në Eurovizion. Prezantuesja e Eurovision 2018, Fil
"Shqiponjat" pushtojnë Eurovizionin, Eugenti i emocionon të gjithë Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer disa minuta më parë në skenën e Eurosongut. Ai interpretoi i treti
Bëri shqiponjën bashkë me Eugentin, grekët masakrojnë këngëtaren shqiptare Eugent Bushpepa dhe Eleni Foureir janë duke bërë përgatitjet për edicion e radhës të Eurovisionit, ku do të jenë konkurr
Mediat britanike ngrenë në qiell Eugent Bushpepën: Shkatërroi skenën me vokalin fantastik Eugent Bushpepa ka shkaktuar një bum mediatik kudo në botë, dhe është konsideruar si një talent i gjallë, me interretimi
Reagimi i Rona Nishliut pasi Eugent Bushpepa fitoi në RTSH Të shtunën u mbajt finalja e festivalit të këngës së RTSH-së, fituesi i të cilës përfaqëson Shqipërinë në "Eurosong".