999 rezultate për

eugent

Eugent Bushpepa zbulon profesionin e çuditshëm të gjyshes Mëngjesin e sotëm startoi edhe puntata e parë e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, në “Top Channel”, ku i ftuar ishte kën
Eugent Bushpepa bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Bushpepa ka vendosur që të presë flokët këtë verë. Edhe pse karakteristike e tij kanë qenë gjithnjë flokët e gjata, E
U tha se në Eurovision kënduan me playback, Eugent Bushpepa sqaron të vërtetën Këngëtari Eugent Bushpepa me këngën "Mall", përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion. Kjo këngë duket se u pëlqye shumë n
Bushpepa i nxjerr të palarat Elenit: Ajo nuk di të flasë shqip! Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në "Top shoë" ku foli mbi eksperiencën në Eurovision. Eugenti foli edh
"A është bërë xheloze Andia për Elenin?", përgjigjet Eugenti! Gjatë kësaj periudhe këngëtari Eugent Bushpepa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të pjesëmarrjes së tij në Eurovi
Pas EuroSong...Bushpepa bën denoncimin, po vidhen para nën emrin tim (FOTO LAJM) Këngëtari Eugent Bushpepa pasi u kthye plot sukses dhe famë nga skena e Eurovizionit ka denoncuar një rast abuzimi që po
Pas finales në Eurovizion, Eugenti bën denoncim (FOTO LAJM) Me “Mall” Eugent Bushpepa ia ka dalë të futej në finalen e Eurovizion. Si duket kjo këngë u pëlqye shumë pasi krijoi
Bëri Shqiponjën me Elenin, Eugenti tregon kërcënimet për ta fshirë Konkurrenca në Eurvizion nuk i ka ndaluar këngëtarët, të cilët flasin më krenari për prejardhjen e tyre, të bëjnë një fo
Përfaqësoi denjësisht Shqipërinë, profesioni i çuditshëm i Eugent Bushpepës Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Dalin pikët që nuk u panë askund, Eugent Bushpepa në vend të tretë Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Pasi u rendit në vendin e 11, reagon Bushpepa Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Asnjë pikë për Shqipërinë! Ermal Meta i zhgënjyer me vendin që përfaqësoi Pavarësisht shumë kritikave dhe shumë dyshimeve, Eugent Bushpepa na bëri të gjithë krenar në Eurovision. Ai arriti të
Kjo ishte performanca e shkëlqyer e Eugentit në finalen e Eurovizion (VIDEO) Eugenti ka kënduar vetëm pak minuta më parë këngën e tij në skenën e Eurovizion. Ai nuk ka bërë asnjë gabim ndërkohë
Një tjetër performancë elektrizuese, Eugenti ndez sallën me “Mall” Eugenti ka kënduar vetëm pak minuta më parë këngën e tij në skenën e Eurovizion. Ai nuk ka bërë asnjë gabim ndërkohë
Po këndon, ndiqni LIVE Eugent Bushpepën (VIDEO) Eugent Bushpepa sapo ka nisur interpretimin në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Ai është pritur që në filim p
Nis Eurovizioni, Eugent Bushpepa mban kodin 12 Eugent Bushpepa do të interpretojë i 12-ti në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Vemendja e opinionit shqiptar
Rriten shanset, Eugent Bushpepa deri tani në vend të tretë (VIDEO) Nata e madhe e Festivalit Europian në Lisbonë po pritet me padurim, sidomos nga vendet pjesëmarrëse që kanë arritur të k
Eugent Bushpepa në Lisbonë me të dashurën fatsjellëse, si u njohën Nata e madhe e Festivalit Europian në Lisbonë po pritet me padurim, sidomos nga vendet pjesëmarrëse që kanë arritur të k
Sot emocione të forta për shqiptarët, Bushpepa do të këndojë i 12 Sot në Lisbonë të Portugalisë do të zhvillohet finalja e Eurovision. Eugent Bushpepa arriti të kualifikojë Shqipërinë në
Ermali dhe Eugenti bëjnë shqiponjën, çmendet rrjeti Shqipëria arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision falë performancës së shkëlqyer të Eugent Bushpepës. Ndërkohë