999 rezultate për

eugenia

Arsyeja pse Princesha zgjodhi një fustan të zbuluar në kurriz, përlot tërë botën Mos prisni që dasma mbretërore të zgjasë vetëm një ditë. Komentet pas ceremonisë do të vazhdojnë me ditë të tëra sepse n
Eugenia Lusardo, bukuroshja më e fundit e United (FOTO LAJM) Eugenia Lusardo, bashkëshortja e Marcos Rojo, është bukuroshja e fundit që i bashkohet skuadrës së Manchester United. Mb
Eugenia Timoshenko: Nëna ime ka vuajtur si shqiptarët në burgjet e Serbisë Eugenia Timoshenko, vajza e ish kryeministres së Ukrainës Yulia Timoshenko ka falemnderuar rininë, studentët dhe të gjit