999 rezultate për

etienne

Shihni se çfarë goli shënon djali i Samuel Eto’o (VIDEO) Ndonjëherë nuk është e lehtë të mbash mbiemrin e babait tënd, sidomos kur ky i fundit quhet Samuel Eto'o. Djali i vetëm
Mësohet data e prezantimit të Pochettinos te PSG-ja Mauricio Pochettino pritet që të konfirmohet si trajneri i Paris Saint-Germainit para datës 6 janar, atëherë kur kampion
Balotelli drejt rikthimit në Ligue 1 Mario Balotelli tash e katër muaj ka mbetur futbollist i lirë dhe pa skuadër. Sulmuesi italian u largua nga Brescia p
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës
St Etienne i merr vendin e 3 Lyonit, Monaco në gjendje kritike Saint Etienne ka fituar me rezultatin 1-3 në fushën e Monaco, duke marrë tre pikë të arta në luftën me Lyon për një vend
Mbappe i jep fitoren PSG kundër St. Etienne (VIDEO) PSG ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte kundër St. Etienne me rezultatin 0-1 në "Stade Geoffroy-Guichard".
EMRI/ "E rrahën gardianët, vdes shqiptari në burgun e Francës" Ishin disa të burgosur shqiptarë në “La Talaurdiere” në Saint Etienne, të Francës, të cilët njoftuan se bashkëkombasi i
Ky portier nga Franca bën 3 mrekulli në 6 sekonda (VIDEO) Dje pamë pritjet vendimtare që portieri i Celtic, Scott Bain bëri në një ndeshje për kupë në Skoci. Plot 5 herë e ndali
Autorë të 200 vjedhjeve, shqiptarët dalin para Gjykatës në Francë 26 shqiptarë kanë dalë sot para drejtësisë franceze. Ata akuzohen si përgjegjës për 200 vjedhje në Auvergne Rhone-Al
PSG i frikshëm dhe pa "yjet", shënon 4 gola Edhe pse me mungesa të rëndësishme, si Neymar e Mbappe, sërish PSG në Francë tregon se nuk ka rivalë, duke marrë një fit
Penallti për PSG-në, shikoni ekzekutimin e Cavanit Paris Saint-Germain ka shënuar golin e dytë dhe kryeson 2-0 përballë Saint Etienne Në minutën e 49’ ishte Edison Cava
Heroinë nga Holanda në Francë, prangosen 6 shqiptarë Policia franceze ka shkatërruar një organizatë shqiptare të trafikut të drogës nga Holanda në Francë. Siç shkruajnë m
Ankth deri në fund, PSG barazon me shumë vështirësi (VIDEO) PSG ka arritur me shumë vështirësi të nxjerr një barazim në fund të takimit kundër Saint Etienne. AS Saint Etienne nu
Unitedi shkatërron St. Etiennen (VIDEO) Manchester United e ka fituar betejën e parë ndaj skuadrës franceze, St Etienne, duke e mposhtur 3:0 në ndeshjen që u zh
PSG ndalet edhe nga ST Etienne (VIDEO) PSG ka barazuar 1:1 në stadiumin e saj me St Etienne, duke mos shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë më radhë në Ligue
Baseli i shqiptarëve kualifikohet si lider Basel ka mposhtur si mysafire ekipin e Lech Poznan me rezultatin minimal 0-1. Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare Taulant
7 yjet që dështuan te Totenhemi pas largimit të Bale (FOTO LAJM) Tottenhemi ka përfituar 86 milionë paund nga shitja e Gareth Bale, por që nga atëherë gjërat nuk është se kanë shkuar s
Ibra shënon hat-trick kundër Saint Etienne (VIDEO) Fitore e thellë me rezultat 4-1 e Paris Saint Germain në ndeshjen kundër Saint Etienne duke kaluar në finalen e Kupës së
Saint Etienne-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas dy netëve të mbushura me emocionet e Champions League sot në mbrëmje rikthehet edhe Europa League me ndeshjet e raun
Inter-St.Etienne, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjeve të Romës dhe Juventus në Champions League Italia do të tentojë të ngrejë kokë sonte në Eutopa League. Përve