999 rezultate për

espanyoli

Pas Valencias, preken nga koronavirusi edhe 6 lojtarë të skuadrës së njohur spanjolle Koronavirusi nuk po kursen as futbollistët. Janë gjashtë lojtarë të Espanyolit që janë infektuar me koronavirus. F
Reali mposht Espanyolin dhe rrëmben kreun (VIDEO) Reali është lider i La Ligës, por përkohësisht, deri në mbrëmje kur Barcelona të presë në ‘Camp Nou’ Mallorcan… Real
Reali nuk gabon, mposht në transfertë Espanyolin (VIDEO) Real Madrid ka marrë një fitore të rëndësishme në La Liga, pasi ka mposhtur sonte Espanyolin me reaultatin 2-4 në "RCDE
Real Madrid deklason Espanyolin (VIDEO) Real Madrid po shkatërron Espanyolin në "RCDE Stadium". Galaktikët kanë shënuar edhe golin e katër ndaj katalanasve
Reali shënon edhe golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e 3 ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Është përsëri sulmuesi francez, Karim Benze
Real Madrid dyfishon rezultatin ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar është kapiteni Sergio Ramos
Messi me shokë shkatërrojnë në derbi Espanyolin (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në derbi ndaj Espanyolit me rezultatin 1-4, ndeshje e vlefshme për ja
Barcelona e papërmbajtshme, Suarez shënon golin e tretë ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar këtë herë është sulmuesi
Barcelona nuk ndal, shënon edhe golin e dytë ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka dyfishar rezultatin ndaj Espanyolit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar është talenti francez, Ousmane D
Super Messi, Barcelona kalon në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Espanyloit në "RCDE Stadium". Ai që ka shënuar është ylli argjentinas Lionel Me
Real nuk gabon, fiton në Bernabeu ndaj Espanyolit (VIDEO) Reali nuk ka gabuar këtë javë në La Liga. Los Blancosit kanë fituar me rezultatin minimal 1-0 ndaj Espanyol në "Santiago
Reali në avantazh ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Espanyol në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është Marco Asensio në minu
Talenti brazilian ftohet nga Real Madridi për ndeshjen ndaj Espanyolit Real Madridi ka bërë publike listën prej 20 futbollistëve të ftuar për ndeshjen e sotme ndaj Espanyolit, që do të zhvill
Armando Sadiku stërvitet me maskë në fytyrë (FOTO+VIDEO) Armando Sadiku ka pësuar një lëndim gjatë takimit mes Levantes dhe Espanyolit. Futbollisti shqiptar kishte pësuar një
Lojtari i Espanyolit humb ndjenjat kur mëson se Davide Astori kishte vdekur (VIDEO) Carlos Sanchez e ka përjetuar rëndë vdekjen e ish-shokut të tij Davide Astori, i cili ndërroi jetë në mëngjesin e sotëm.
Momenti kur Leo Messi bëri ski sot ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona nuk arriti më shumë se një barazim ndaj Espanyolit me rezultat 1-1 në La Liga. Ishte një ndeshje e vështirë
Barcelona i kundërpërgjigjet Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka barazuar rezultatin ndaj Espanyolit në "RSDE Stadium". Autori i golit është mbrojtësi, Gerard Pique në
Festimi i çmendur i Coutinhos kur Suarezi shënoi gol (VIDEO) ​Barcelona po fiton 2-0 ndaj Espanyolit në "Camp Nou". Të besuarit e Valverdes e kanë mbyllur në avantazh prej
Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Espanyolit në "Camp Nou". Autori i golit është argjentinasi, Leo Messi q
Më në fund Barcelona mposhtet, por në derbin e qytetit kundër Espanyolit (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon, duke u mposhtur 1-0 ndaj Espanyolit, ndeshje e vlefshme në Copa del Rey.