999 rezultate për

eshtrat

Me flamuj dhe priftërinj, varrosen eshtrat e 578 ushtarëve grekë në Këlcyrë (VIDEO) Rivarrimi i eshtrave të ushtarëve grekë të zhvendosur nga parcela në fushën e fshatit Dragot në Tepelenë tek manastiri n
10 gënjeshtrat për kancerin që i kemi "ngrënë" Asnjë sëmundje tjeter si tumori, nuk është subjekt i miteve dhe besimeve. “Disa vite më parë Shoqëria Amerikane e Kan
Dy gënjeshtrat e trasha të Monika Kryemadhit (VIDEO) Monika Kryemadhi, sot Kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, nuk i ka shpëtuar dot përfshirjes së deklaratave të p
Tre super gënjeshtrat e Sali Berishës (VIDEO) Ndër premtimet që kapërcejnë çdo imagjinatë dhe pamundësi për t’u realizuar, janë premtimet e dhëna nga ish-kryeministri
Teoritë e frikshme për Iluminatin, Beyonce vrau fëmijën e saj për “mjeshtrat” Shoëbizi prej kohësh ka marrë damkën e zezë se janë njerëz me lidhje të forta me Iluminatin. Njerëzit kanë filluar pr
Sot u gjenden eshtra, si ndodhi tragjedia me 27 të vrarë në tunelet e Qafë Shtamës më 1997 Banorë të zonës kanë gjetur eshtrat e një personi gjatë ditës së sotme në tunelet e Qafshtamës në Mat. Pas konstatimi
Gjenden eshtrat e një njeriu në një tunel në Mat Eshtrat e një njeriu janë gjetur ditën e sotme në Mat. Nga raportimet e para mësohet se eshtrat janë gjetur në një ng
Haradinaj i premton këngëtares se eshtrat e babait të saj do të vinë në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka bërë me dije se qeveria e tij ka marrë vendim që eshtrat e Kolonel Ahmet Kr
Familja ndaj Kadri Veseli: Eshtrat e Hasan Prishtinës le të rrinë në Shqipëri Përfaqësuesi i Familjes së Hasan Prishtinës, stërnipi Mehmet Prishtina, përmes një reagimi ka thënë se eshtrat e patriot
Gënjeshtrat më të mëdha që gratë e martuara ua thonë burrave Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë
Gënjeshtrat më të mëdha që gratë e martuara ua thonë burrave Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë
Qeveria e Kosovës i kërkon Shqipërisë eshtrat e Ahmet Krasniqit Me propozim të ministrit të Forcës Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha, Qeveria e Kosovës ka marrë vendimin që ish-Mini
Burri tmerrohet, gjen në oborr eshtrat e ish-bashkëshortit të gruas Një burrë gjeti një kafkë njeriu, ndërsa mbillte patate, por gruaja e tij i tha se ishin eshtrat e bashkëshortit të saj
6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave (FOTO LAJM) Nëse gënjeni gjithë kohën, qoftë edhe për gjëra të parëndësishme, mund të keni një problem në marrëdhëniet me të tjerët,
Gjenden eshtra ku po gërmohet për varrezë masive në Gjakovë Eshtrat e pesë personave janë gjetur në një varr të dyshuar masiv pranë qytetit të Gjakovës në Kosovë, edhe pse identite
Skeleti i gjetur në Lezhë, zbulohen dyshimet e para Një skelet njeriu është zbuluar në Lezhë. Mësohet se skeleti i njeriut është zbuluar në sheshin e qytetit të Lezhës
Misteri për varrin e Saddam Hussein: Ku ndodhen eshtrat e tij 12 vjet pas vdekjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave Nëse gënjeni gjithë kohën, qoftë edhe për gjëra të parëndësishme, mund të keni një problem në marrëdhëniet me të tjerët,
Të jetosh me eshtrat e të vdekurve, banorët: Flemë me ëndrra Gazetarja e emisionit “Stop” ka udhëtuar drejt fshatit Dukas Breg të rrethit të Patosit për një problem të pazakontë. Ob