999 rezultate për

eshtrat

Familja ndaj Kadri Veseli: Eshtrat e Hasan Prishtinës le të rrinë në Shqipëri Përfaqësuesi i Familjes së Hasan Prishtinës, stërnipi Mehmet Prishtina, përmes një reagimi ka thënë se eshtrat e patriot
Gënjeshtrat më të mëdha që gratë e martuara ua thonë burrave Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë
Gënjeshtrat më të mëdha që gratë e martuara ua thonë burrave Kush tha që gënjeshtrat janë të dëmshme? Ndonjëherë, që një lidhje të funksionojë më së miri, herë pas here duhen thënë
Qeveria e Kosovës i kërkon Shqipërisë eshtrat e Ahmet Krasniqit Me propozim të ministrit të Forcës Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha, Qeveria e Kosovës ka marrë vendimin që ish-Mini
Burri tmerrohet, gjen në oborr eshtrat e ish-bashkëshortit të gruas Një burrë gjeti një kafkë njeriu, ndërsa mbillte patate, por gruaja e tij i tha se ishin eshtrat e bashkëshortit të saj
6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave (FOTO LAJM) Nëse gënjeni gjithë kohën, qoftë edhe për gjëra të parëndësishme, mund të keni një problem në marrëdhëniet me të tjerët,
Gjenden eshtra ku po gërmohet për varrezë masive në Gjakovë Eshtrat e pesë personave janë gjetur në një varr të dyshuar masiv pranë qytetit të Gjakovës në Kosovë, edhe pse identite
Skeleti i gjetur në Lezhë, zbulohen dyshimet e para Një skelet njeriu është zbuluar në Lezhë. Mësohet se skeleti i njeriut është zbuluar në sheshin e qytetit të Lezhës
Misteri për varrin e Saddam Hussein: Ku ndodhen eshtrat e tij 12 vjet pas vdekjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v
6 gënjeshtrat që gratë e martuara ua thonë burrave Nëse gënjeni gjithë kohën, qoftë edhe për gjëra të parëndësishme, mund të keni një problem në marrëdhëniet me të tjerët,
Të jetosh me eshtrat e të vdekurve, banorët: Flemë me ëndrra Gazetarja e emisionit “Stop” ka udhëtuar drejt fshatit Dukas Breg të rrethit të Patosit për një problem të pazakontë. Ob
Gjuriç vazhdon gënjeshtrat: policët bërtisnin "Allah Akbar" Shefi i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, i arrestuar dje në Prishtinë, Marko Gjuriç, vazhdon të
Wanda shfryn dufin: Do ta paguani për gënjeshtrat që keni sajuar Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardi, Wanda Nara ka reaguar nëpërmjet një statusi në Twitt
Drama e aktorit të madh: Kam 28 vite që kërkoj eshtrat e vëllait të vrarë Edmond Halili ka 15 vjet që është shpërngulur nga Shkodra dhe banon në qytetin e Durrësit. Edhe në qytetin bregdetar
Eshtrat e ushtarëve grekë, Bushati flet për mospërputhje shifrash Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati i ftuar në Opinion ka sqaruar cështjen e zbulimit të eshtrave të ushtarëve g
Bushati flet për eshtrat e ushtarëve grek, por nuk përmend shifra Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati në “Neës 24” ka sqaruar cështjen e zbulimit të eshtrave të ushtarëve grekë.
Eshtrat e ushtarit grek në Dragot? Historiani tregon të vërtetën Marrëveshja për zhvarrimin e eshtrave të ushtarëve grekë mesa duket nuk është e para. Sipas historianit Kastriot Der
Gjetja e eshtrave të ushtarit grek në Tepelenë, arkeologu shqiptar akuzon për mashtrim Bëri bujë sot lajmi se në Dragot të Tepelenës u gjetën eshtrat e një ushtari grek të rënë gjatë luftes së dytë botërore.
Gjenden eshtrat e ushtarit grek në Dragot të Tepelenës Në Dragot të Tepelenës janë zbuluar eshtrat e para të ushtarëve grekë. Gërmimet për këto eshtra kanë nisur pikërisht