999 rezultate për

escobar

Flet ish-gruaja e Escobar: E njoha kur isha 12-vjeç, të duaje një pusht Victoria Eugenia Henao, tani 58 vjeç, u takua me Pablo Escobarin kur ishte vetëm 12 vjeç. Atëherë, Escboar, një 23-vj
Si e përjetova me frikë, takimin e parë me Pablo Escobar? Nga Kreshnik Spahiu* Ishte mbrëmje dhjetori. Shiu që binte me rrebesh dhe vetëtimat drith
Del në shitje ishulli privat i Pablo Escobar Ishulli privat Saddleback Cay në Exuma, Bahama, i cili është përdorur për të promovuar festivalin Fyre, i njohur si ahen
25 vjet nga vrasja e Escobar-it të pafajshëm, 2 vrasësit bërtitën "gooool"ndërsa tërhiqnin këmbëzat (VIDEO) Amerika e Jugut i ka dhuruar botës disa ikona të futbollit, por ka vuajtur edhe nga disa tragjedi të tmerrshme. Një prej
Kokëdhima: Rama është i çmendur, ka idhull Escobarin Koço Kokëdhima ka bërë këtë të martë një deklaratë mjaft të fortë në lidhje me kryeministrin Edi Rama. I konsideruar
Njihuni me 25 faktet e Pablo Escobarit Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Çmenduri të tilla bënte vetëm Escobar Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Murgesha si Escobar, ngriti perandori droge (VIDEO) Pasi zbuloi se bashkëshorti i saj po e mashtronte, Christine Meeusen, nga Gjeorgjia, vendosi të bëhej murgeshë, dhe ndër
Hidhet në erë pallati i Pablo Escobar (VIDEO) Duke se qyteti i Medelinës në Kolombi po i fshin një herë e mirë gjurmët e trafikantit famë keq, Pablo Escobar. Së f
Harroni Escobarët, ky është krimineli që fitoni 25 milionë dollarë nëse e gjeni (FOTO LAJM) Dawood Ibrahim Kaskar është në listën e të arratisurve më të kërkuar në botë dhe sipas spekulimeve të fundit të mediave,
Mohoi lidhjen me reperin, Beatrixit i dalin mesazhet U tha se ai kishte ardhur në Shqipëri për t'i kaluar pushimet më pranë Beatrixit dhe në postimet e tij në Instastory shf
Harroni filmat, këto janë pamjet e para nga jeta e Eskobarit (FOTO LAJM) Fqinjët nuk e dinin se kjo grua me një theks të gëzueshëm kolumbian ruante sekrete të dhunës dhe të vdekjeve. Sekrete
Deshi ta merrte me vete në varr, e veja e Eskobar tregon sekretin e errët Eshte sekreti i jetës që kishte vendosur ta merrte me vete në varr. Më në fund 57-vjeçarja Maria Victoria Henao, e veja
Escobar i fali jetën trajnerit aktual të Perusë, Gareka Pablo Eskobar njihet si një nga bosët më të mëdhenj të kokainës në histori. Një veçori tjetër e bossit të kartelit të Me
Trondit futbollisti kolumbian: Sanchez-in mund ta vrasin Kanë kaluar 24 vite që kur futbolli u trondit nga vrasja e futbollistit kolumbian, Andres Escobar, për shkak të autogoli
Nuk keni për ta besuar! Këto çmendurira mund t’i bënte vetëm Eskobar Pablo Escobar është ‘mbreti’ më i madh i drogës që bota ka parë ndonjëherë. Emri i tij është sinonim për Kokainë & Kolum
Kërcënohet me vdekje mesfushori kolumbian pas ndëshkimit me karton të kuq Policia kolumbiane po heton kërcënimet me vdekje të bëra kundër mesfushorit Carlos Sanchez pas kartonit të tij të kuq në
Miliarda dollar nën ujë, gjendet pasuria marramendëse e Pablo Eskobar (FOTO LAJM) Ish-agjentët e CIA-s thuhet se e kanë gjetur nëndetësen e Pablo Escobar, që përdorej kryesisht për kontrabandë. Kjo
Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn Escobar nuk është i panjohur për publikun shqipetar pasi ai ka qenë një mik i ngushte i Noizyt. Ish miku i Noizyt tek
Varri i Pablo Escobar, vendi ku merret edhe kokaina Pablo Emilio Escobar Gaviria ishte një kontrabandist kolumbian i drogës. Ai ishte në listën e Forbes nga njerëzit më të