999 rezultate për

erzina

Nusja e Mc Kreshës tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina do bëhen prindër. Lajmi u bë i ditur në dhjetor, gjatë dasmës së çiftit
MC Kresha baba: Erzina konfirmon shtatzëninë (FOTO LAJM) MC Kresha i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në Prishtinë! Nga
Do të bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit të MC Kreshës MC Kresha mbrëmjen e kaluar i dha fund beqarisë me partneren e tij Erzina, në një ceremoni private me miq e të afërm në
Nusja e Mc Kreshës shtatzanë? Publikohet fotoja (FOTO LAJM) Erzina shfaqet me barkun e fryrë në fustanin e bardhë në natën e martesës. Gjatë natës së mbrëmshme, reperi i estradë
Ndizet atmosfera në dasmën e Kreshës, publikohet videoja ku kërcen çifti Kresha po i jep fund beqarisë mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore të mbajtur në një restorant në Prishtinë. Kr
Miqtë "tradhëtojnë" Kreshën, dalin video nga dasma (VIDEO) MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhe
Urdhëroi të ftuarit të mos postojnë, del fotoja e nuses moderne të Kreshës MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quh
Askush se dinte! Mc Kresha martohet nesër Ndoshta ju erdhi papritur lajmi, por burimet bëjnë të ditur se Mc Kresha dhe e fejuara e tij Erzina do të kurorëzojnë me
Zbulohet vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit MC Kresha: Në dhjetor do të martohen Përgjatë verës u përfol se reperi MC Kresha do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe ng