999 rezultate për

ervis

Këto janë fjalët e Maradonës në intervistën e fundit, kishte një dëshirë të madhe Diego Armando Maradona ka ndërruar jetë pas një arresti kardiak, në shtëpinë e tij në Argjentinë. Për shumë argjentin
"Presidenca ime nuk është mandati i tretë i Obamës", Biden jep intervistën e parë Megjithëse lista e tij e të nominuarve të kabinetit përfshinte shumë të diplomuar të epokës së Obamës, Joe Biden tha se
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
Intervistoi Lady Dianan, hetohet gazetari i BBC-së Princi William e ka mirëpritur hetimin e ri mbi mënyrën se si BBC siguroi një intervistë me nënën e tij në 1995-ën.
Tradhtia e Princeshë Dianës, Princ William flet për intervistën që tronditi familjen Mbretërore Princi William ka përshëndetur nisjen e hetimeve rreth intervistës së ‘Panorama’ të Martir Bashir me nënën e tij, Prince
Nuk kanë fund çudirat në Kosovë, Maradona u bë "sherr" që Duro shkarkoi ndihmësin e tij Ngjarje interesante shkarkimesh kanë ndodhur gjatë këtyre ditëve tek Feronikeli. Kryetrajneri Klodian Duro shkarkoi n
Roberti dhe Nora bëhen bashkë për arsyen e veçantë Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran. Nora do të jetë e ftuar në
Sherri në Kosovë, e gjitha nisi pas gjobës që mori pronari i qebaptores Prokurori Armend Hamiti gjatë një prononcim për media, ka dhënë detaje për përleshjen mes qytetarëve dhe Policisë, duke
Trump jep intervistën e parë: Po shkojmë shumë mirë Presidenti amerikan, Donald Trump, sot ka dhënë intervistën e tij të parë në emisionin Fox & Friends në televizionin Fox
19 vite më i ri, aktorja shqiptare flet për lidhjen me ish-futbollistin afrikan (VIDEO) Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi është në një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groeneve
Degradon situata live në studio, Kapexhiu i përvishet Nanos: Unë ty të vras! Situata në studion e "Open" është tensionuar shumë pas debatëve në lidhje me ngjarjet e fundit në Francë. Artisti i n
Topalli me parti të re, Spiropali i përvishet plot ironi Bashës Jozefina Topalli me një parti të re politike ka shkaktuar zhurmë të madhë në politikën shqiptare, dhe PD nuk po u shpëto
Braçe i përvishet ashpër qytetarit që e kritikoi: Qorr! (FOTO LAJM) Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka nisur një fushëtë kundër komentuesve të cilët komentojnë negativisht ndaj qeverisë
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat Përfshihet nga zjarri një pikë servisi në aksin rrugor Elbasan- Metarlugji, në fshatin Katundi i Ri. Si pasojë e flakëve
Ish-deputetja i përvishet ashpër Myslim Murrizit: Shushunjë, u shite për 5 lekë tek Rama! Pas akuzës së deputetit të opozitës Myslim Murrizi, për përfshirjen e të atit të ish-deputetes Kejdi Mehmetaj në çështje
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Doli për intervistë pune dhe nuk u kthye, familja shqiptare 5 ditë në ankth për vajzën Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi, ndërsa ditën e so
U nis për intervistë pune, zhduket pa lënë gjurmë 19 vjeçarja shqiptare në Greqi Një 19 vjeçare shqiptare është zhdukur pa lënë gjurmë në zonën e Koropit në rajonin e Atikas në Greqi. Vajza e identi
"Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time", shqiptari zbërthen mafien në Viterbo “Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time“, shpjegoi Sokol Dervishi, ish-krahu i djathtë i bosëve të mafies së Viterbos, i
Çmendet vlonjati, pasi rreh keq gruan e tij u përvishet edhe policëve Një 37-vjeçar është vënë në prangat e Policisë së Vlorës, për shkak se ka ushturuar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, dhe