999 rezultate për

ervin

PD kërkesë prokurorisë: Në ç’fazë janë hetimet ndaj deputetit të PS-së? "PD ka kërkuar informacion mbi fazën ku ndodhen hetimet dhe nëse Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, p
Juventus merr një lajm të mirë përpara ndeshjes me Parman Skuadra e Juventus ka mësuar disa lajme mjaft të mira përpara ndeshjes ndaj Parmës. ‘Bardhezinjtë kanë mësuar se lojt
Adelina Muça i përgjigjet Olta Gixharit: Burri im të futi në punë! Pak ditë më parë aktorja e njohur e teatrit Olta Gixhari u shpreh në emisionin “Siluetë” se e vetmja aktore që ka marrë
"Rolet në teatër i merr vetëm gruaja e tij", Olta Gixhari sulmon publikisht Hervin Çulin (VIDEO) E ftuar në emisionin "Siluetë" ka qenë aktorja e dashur për publikun Olta Gixhari. Aktorja tregoi se nuk është e këna
Gazetari i propozoi në emision, Era Rusi: S’jam për të të mbushur krevatin ty! Këngëtarja Era Rusi ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme të “E diell”, ku ka marrë një “propozim” nga gazetari
Njihe nervin Vagus, nervin endacak që na prek çdo organ të trupit Nga latinishtja Vagus përkthehet "endacak". Ky nerv prek çdo organ në trup. Nervi Vagus është përgjegjës për ritmin e ze
U dënua, zbardhet vendimi i gjykatës për Ervin Salianjin Në vendimin e gjykatës thuhet se ish deputeti i Partisw Demokratike, Ervin Salianji u përfshi nëkallë zimin e rremë për
Berisha sulmon gjyqtarin Artan Gjermeni: Nuk njeh as ligj as moral! Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për dënimin e ish-deputetit demokrat, Ervin Salianji. Berisha ka sulmuar gjy
Del videoja, si reagoi Ervin Salianji pasi gjyqtari e dënoi me 1 vit burg (VIDEO) Ditën e sotme Ervin Salianji u dënua me një vit burg nga gjyqtari Artan Gjermeni. Pasi dha shpjegimet e tij ndaj aku
Rrezikon burgun, Ervin Salianji sulmon ashpër prokurorinë Ish-deputeti Ervin Salianji pas pretencës së Prokurorisë tha se organi i akuzës lexoi fiks atë që tha Rama ditën që doli
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k
Prokuroria jep dënimin për Ervin Salianjin Prokuroria ka dhënë pretencën për ish-deputetin e PD, Salianji si dhe për Fredi Alizotin, Albert Veliun, dhe gazetarin J
Salianji në gjyq për çështjen "Babale", ish-deputetët e PD në mbështetje të tij (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, do të dalë sot në seancë në Gjykatën e Tiranës pasi akuzohet për kall
"Babale" në gjykatë, a do të dënohet Ervin Salianji? Akoma nuk është harruar video-përgjimi i Babales, që krijoi debat për javë të tëra mes opozitës dhe mazhorancës në Kuve
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
E fejuar me Ervin Matën, Sergio dëshiron të puthë Elvana Gjatën Këngëtari mjaft simpatik, i njohur për publikun si Sergio ka shprehur dëshirën e tij për të puthur kolegen e tij Elvana
U shoqërua nga policia, pedagogu: Jam ende i tronditur Profesori dhe aktivisti Ervin Goci ishte mes të shoqëruarve nga policia gjatë përplasjes së sotme në zonën e “Astirit”.
Duke e tërhequr zvarrë, dalin pamje nga shoqërimi i pedagogut Ervin Goci (VIDEO) Krahas sulmeve dhe përplasjeve me efektivë të shumtë policie, forcat e rendit kanë shoqëruar mbi 40 protestues mes tyre
"Është një gjenocid": Ervin Goci tregon tmerrin që pa te unaza (FOTO LAJM) “Është një gjenocid”, kështu e ka cilësuar pedagogu Ervin Goci situatën në zonën e Astirit, ndërsa ndodhet i shoqëruar p
Pasuria "djeg" përfundimisht gjyqtarin e Apelit të Tiranës Kolegji i Posacëm i Apelimit ka shkarkuar përfundimisht nga sistemi i drejtësisë gjyqtarin e Gjykatës së Apelit të Tiran