999 rezultate për

ersun

Presidenti i Fenerbahces hyn dhunshëm në dhomat e zhveshjes, trajneri i Fenerbahces jep dorëheqjen Skuadra e Fenerbahces po kalon momente aspak të mira pas humbjes nga Galatasaray 1:3. Sipas mediumeve turke trajneri
Arsenali ngushton diferencën ndaj Ostersunds (VIDEO) Arsenali ka shënuar golin e parë ndaj Ostersunds në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar golin është Sead Kolasinac
Super Ostersunds, shënon dy gola të shpejtë ndaj Arsenalit (VIDEO) Ostersunds ka befasuar Arsenalin duke shënuar dy gola të shpejtë në "Emirates Stadium". Goli i parë u shënua nga Aie
Arsenal fiton bindshëm ndaj Ostersunds, dhe është shumë afër kualifikimit (VIDEO) Arsenali ka mposhtur me rezultatin e përgjithshëm 3-0 skuadrën e Oestersunds në "Jamtkraft Arena", ndeshje e vlefshme pë
Arsenal dyfishon rezultatin ndaj Östersunds (VIDEO) Arsenal ka dyfishuar shifrat ndaj Östersunds në "Jamtkraft Arena". Është jë autogol i mbrojtësit Sotiris Papagiannop
Ka gol në ndeshjen Östersunds - Arsenal (VIDEO) Arsenali ka kaluar në avantazh ndaj Östersunds në "Jamtkraft Arena ". Ai që ka shënuar golin është mbrjtësi Nach Mon
Trajneri i kombëtares turke, Ersun Janal, dje në një konferencë për shtyp tha se ekipi kombëtar tu "Do të ishte gabim nëse flisnim për humbje pikësh", gjë të cilën e shprehu me fjalët: "Të mos i qepim fëmijës së palindu