999 rezultate për

erosi

Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
"Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
Nuk është Erosi, kush e mbron Oriolën nëse dikush e ngacmon (FOTO LAJM) Dy modelet e njohura, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, kanë zbuluar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira dhe
Totalisht i dedikuar, Erosi publikon foton intime me Oriolën (FOTO LAJM) Oriola dhe Eros padyshimë mbajnë "kurorë" si një ndër çiftet më të komentuar të kësaj vere. Gjithmonë e më shpesh dek
"Një dashuri", Eros Grezda i marrosur pas Oriolës me fustan të bardhë (FOTO LAJM) Dashuria mes Eros Grezdës dhe Oriola Marashit është në ditët e saj më të mira, e tani që dihet publikisht çifti nuk ngur
Jo vetëm që s'janë ndarë, por Erosi sapo u "çmend" pas fotove të nxehta të Oriolës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u aludua për ndarjen e Oriolës me Eros Grezden. Modelja dhe futbollisti nuk shiheshin prejkohësh bas
"Zgjidhni të duhurin", pra Oriola tregoi publikisht çfarë i pëlqen te Grezda (FOTO LAJM) Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të shoëbizit që kur lidhja e tyre u zbulua
Romantik si Eros Grezda, Oriola zbulon super dhuratën nga futbollisti (VIDEO) Pak ditë më parë u zbulua se një nga vajzat më të komentuara në shoëbiz dhe që merr shpesh vëmendjen me fotot ku ekspozo
I dha fund martesës me "qerosin", reagon për herë të parë Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Nuk ka zgjatur më shumë se tre vite martesa e aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj Aleks. Pas lajmit në Faxweb
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Fillojnë provokimet, qerosi me uniformën e ushtrisë greke kërcënon gazetarët (VIDEO) Përkrahës të familjes Kacifa dhe qindra qytetarë grekë kanë mbërritur në Bularat për të marrë pjesë në ceremoninë mortor
Erosi, zbulo dietën që i bën mirë dashurisë Seksi dhe ushqimi janë të lidhur ngushtë bashkë dhe kjo nuk është risi, duke patur parasysh që ushqimi është thelbësor p
Me qerosin në krye, Interi zhgënjen sërish tifozët pas dramës ndaj Torinos Pas dy përballjeve të para zhgënjyese, specialistët e futbollit se Interi e ka të vështirë të fitojë Seria A. Kështu,
Arrestohet 60-vjeçari, kultivonte kanabis në banesë Policia ka arrestuar një 60 vjeçar në Divjakë për kultivim drogë. Policia bën me dije se Miço Qerosi ra në prangat e
Moti i keq, 5 viktima në rrugët e Francës Pesë persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e aksidentve të ndryshme që kanë ndodhur si pasojë e motit të keq në Francë.
De Rossi refuzon milionat e City-t Mesfushori italian i Romës kërkohet me ngulm nga menaxheri i “qytetarëve” Roberto Mancini. Ata kanë paraqitur ofertën e