999 rezultate për

eros

Keq puna, publikohet biseda e Feros me fansen që vërteton tradhëti ndaj Arbenitës (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita janë me plot bindje një ndër çiftet më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar. Prej disa j
Mbani Arbenitën, publikohet video e Feros me fansen që modelja e kërcënoi publikisht (VIDEO) Dy ditë më parë, modelja Arbenita Ismajli kërcënoi publikisht një fanse të të dashurit të saj, Feros, në Instastoryn e s
Pas kërcënimit të Arbenitës reagon fansja e Feros (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë Arbenita dhe Fero i shprehin dashurinë publikishit njëri-tjetrit duke u bërë kryefjala e media rozë.
Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
Eros Grezdës i bëhet e qartë, nuk ka vend te Rangers U mendua se shqiptari mund të kishte dhe ndonjë shans nga trajneri Steven Gerrard, por diçka nuk ekziston. E ardhmja e E
Chelsea kërcënon Atleticon për Alvaro Moratan Chelsea i Londrës kërcënon Atleticon e Madridit për Alvaro Moratan. Klubi londinez ka bërë të ditur se do kthejë në Prem
Eros dhe romancë, Nevina Shtylla del hapur me futbollistin e Kombëtares (FOTO LAJM) Jo më larg se gjashtë muaj më parë, në rrjet qarkulloi lajmi se mes moderatores së ëmbël Nevina Shtylla dhe futbollistit
E thotë studimi: Qerosët janë më të zgjuar Në ka një gjë të vërtetë në jetë, është se nuk mungojnë njerëzit e suksesshëm pa flokë. Të paktën sipas një studimi, nuk
Arbenita njihet me familjen e Feros, dalin fotot e para (FOTO LAJM) Reperi gjilanas, Fero dhe modelja Arbenita Ismajli tash e një kohë po shijojnë romancën e tyre. Çifti i njohur shqiptar
Grezda largohet nga grumbullimi, Reja merr yllin e Partizanit Tjetër humbje e madhe për kombëtaren shqiptare për dy sfidat e rradhës kualifikuese ndaj Islandës dhe Moldavisë. Fed
Së shpejti dasëm, sa pritet të kushtojë ceremonia e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona kanë lajmëruar se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në 21 shtator të këtij viti. E sigurisht, përg
Vendosën në gumë policët roje, si u largua nga spitali autori plagosjes së menaxherit të Feros Një shtetas i ndodhur nën masën e arrestit me paraburgim arriti t’ia mbathte mëngjesin e kësaj të premte nga Qëndra Spit
Plagosi menxherin e Feros, autori arratiset nga spitali Sot në orët e hershme të mëngjesit është arratisur një i paraburgosur nga Klinika e Ortopedike e Shërbimit Spitalor Klin
Mbas sulmit me armë zjarri, flet menaxheri i Feros Ditën e djeshme menaxheri i Feros, Met Eleshani mbeti i plagosur. Kjo situatë, ka shkaktuar zhurmë mediatike, për vet
I plagosen menaxherin, ky është veprimi i parë i Feros sot (FOTO LAJM) Gjatë ditës së djeshme, në medie u tha se dyshohet që reperi Fero mund të ketë qenë i përfshirë në përleshjen ku mbeti i
Flet parukieri i Feros: Si nisi lufta e dy grupeve (FOTO LAJM) Para pak çastesh në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri, pranë sallonit të parukierisë. Dyshohet se dikush
Luftë me armë me grupin e Feros, çfarë gjeti policia (FOTO LAJM) Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në lagjen Dardania në Prishtinë ka ndodhur një plagosje nga një përplasje e grupit
Duda i kundërvihet Feros pas ofendimeve publike që ai i bëri Duda dhe Fero para pak ditësh nisën le të themi një “sherr” midis tyre, siç tashmë jemi mësuar në botën e Hip-Hop-it.
Griezmann te Barcelona? Reagon Simeone Antonie Griezmann është përfolur ditët e fundit se mund ti bashkohet Barcelonës në fund të këtij sezoni, shkruan Albeu.c
Gerrard humb besimin te Eros Grezda Eros Grezda po vuan shumë te Rangers! Shqiptari u ble nga Osijeku, por duket se nuk do të qëndrojë për shumë gjatë me ek