999 rezultate për

ernest

Mbyllet pjesa e parë, Tirana superiore ndaj Crvena Zvezdës (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë me rrjeta të pa prekur sfida mes Tiranës dhe Crvena Zvezdës në Air Albania. Në përgjithësi
COVID-19 i merr jetën drejtorit: Një shok i mirë! Drejtori i një birrarie, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë ditën e sotme pasi ishte i infektuar me koronavirus. Lajmin
Pse u nda "Hostel by Anabel"? Çifti që u njoh në sheshxhirime rrëfen prapaskenat (VIDEO) Alberta dhe Ernesti, çifti që u njohën në sheshxhirimet e Hostel By Anabel kanë rrëfyer në emisionin Edicion Veror disa
"Çabejt ja dha dorën se nuk kishte bërë krime", shkrimi ku Enveri akuzon Ernest Koliqin Publikohet një shkrim i botuar në vitin 1963 në revistën “Shejzat’ që nxirrte në Romë studiuesi, poeti, shkrimtari dhe e
Tre klube greke dhe Dinamo Zagrebi pas Ernest Muçit Futbollisti i Tiranës Ernest Muçi ka ngjallur interesin e disa klubeve ballkanike me emër. Media greke “Sport-fm.gr”
Ernest Gjoka kujton titullin kampion me Kukësin (FOTO LAJM) Sezoni 2016-2017 do të ketë gjithmonë domethënie të jashtëzakonshme për tifozët e Kukësit, skuadrën verilindore dhe për
ZYRTARE/ Barcelona shkarkon Ernesto Valverden Barcelona ka shkarkuar Ernesto Valverden. Lajmin për shkarkimin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Barcelonës. Ndërko
Pesë arsyet pse Xavi refuzoi Barcelonën Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i n
Qytetarët sherr me policinë në Rinas pas falimentimit të “Fly Ernest”: Sille Ramën këtu! Qytetarë të shumtë që kishin prerë biletat për të udhëtuar drejt Italisë tek kompania “Fly Ernest” janë konfrontuar me p
Pezullimi i Fly Ernest, ja si të veproni nëse keni pronotuar një udhëtim me këtë kompani Autoritetit Italian të Aviacionit Civil (ENAC), i ka pezulluar licencën e fluturimeve kompanisë ajrore Fly Ernest. Sh
Vonesa të shumta në transportin e pasagjerëve, i pezullohet licenca kampanisë ajrore "Fly Ernest" Aviacioni Civil në Itali ka pezulluar licencën e kompanisë ajrore "Fly Ernest". Kompanisë ajrore i është pezulluar licen
Shkëndija, skuadra e Ernest Gjokës më e fortë në Maqedoninë e Veriut Kuqezinjtë qëndrojnë bindshëm para ekipeve tjera vendore në ranglistën e UEFA-së, ku me koeficient 7.250 mbajnë pozitën
Sulmuan me armë të ftohta Ernest Gjokën, ky është vendimi i Gjykatës për dy agresorët Nehat Foljeta dhe Sehar Xhenje janë dënuar me 2.6 vite burg secili për sulmin me thikë që kryen ndaj ish-trajnerit të Vl
Ernest Gjoka debuton me humbje, Shkëndija mposhtet në shtëpi Nuk ka nisur aspak mirë aventura e Ernest Gjokës te Shkëndija. Skuadra shqiptare u mposht 0-1 në shtëpi nga Akademia Pan
Ernest Gjoka debuton me fitore të thellë te Shkëndija Ernest Gjoka e ka nisur mjaft mirë aventurën te Shkëndija e Tetovës, shkruan Albeu.com. Gjoka ka fituar që në debtuti
Firmosi për Shkëndijën e Tetovës, fjalët e para të Ernest Gjokës (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Shkëndijes së Tetovës do të jetë Ernest Gjoka. Një emër shumë i njohur për Kategorinë Superiore duke dit
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
INTERVISTA/ Ernest Gjoka: Do rikthehem së shpejti në stol, Tirana dhe Partizani për titull, nga Kukësi u largova se nuk u arrit objektivi Trajneri i mirënjohur Ernest Gjoka flet për largimin e bujshëm nga Kukësi dy muaj më parë, edhe pse klubi verilindor e k
Njihuni me Hildën, gruaja më e vjetër në botë që bën tatuazh (FOTO LAJM) Një gjyshe, 94 vjeç, besohet të jetë gruaja më e vjetër që ka bërë ndonjëherë një tatuazh në Mbretërinë e Bashkuar pasi
ZYRTARE/ Kukësi bëhet me trajner të ri (FOTO LAJM) Eliminimi i Kukësit nga Liga e Europës, i kushtoi trajnerit Ernest Gjoka stolin dhe prej ditësh, verilindorët ishin në b