E FUNDIT/ Pas Durrësit, Gjykata e Tiranës nuk njeh zgjedhjet në Vorë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

ermira

Gruaja nga Kosova kërkon shpëtim nga kampi i ISIS në Siri Ermira Sakariça, është gruaja e cila ndodhet në një kamp të ISIS’it në Siri. Herën e fundit ajo ka telefonuar vëllain
Fruthi? Motra i vdiq në shtëpi, edhe 11-vjeçarja në gjendje të rëndë Pas ngjarjes së rëndë ku humbi jetën një 13 vjeçare në fshatin e thellë malor Berishë i Epërm, edhe gjendja e motrës së
Moderatorja rrëfen historinë: Erdha nuse në mes të plumbave “Histori dashurie” ishte emisioni i cili nisi në vitin 2009-të dhe u fiinalizua në 2012-n, periudhë kur moderatorja Erm
E doja vajzë, por linda djalë! Këngëtarja shqiptare rrëfen pengun Këngëtarja e muzikës popullore, Ermira Kola ka rrëfyer se lindja e djalit para 15 muajsh, i ka ndryshuar jetën dhe i ka
Ermira Mehmeti komenton arrestimet e fundit Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti ka komentuar arrestimet e fundit të funskionarëve të regjimit të kaluar në Maqedo
Gjykata merr në pyetje të miturin 6 vjeçar për ndarjen e prindërve Fiks Fare ka denoncuar këtë të martë një skandal në ceshtjet gjyqësore, kësaj herë në një çështje civile. Një trupë
Familja Çapja ka një mesazh: Në emrin tonë dhe të ligjit... Kur ka plasur debati në lidhje me ngjarjet më të fundit në Elbasan ndërkohë që janë përmendur thuajse në çdo raportim mb
Ermira Asani emërohet anëtare e re e KSHZ-së Komisioni i Kuvendit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve në seancën e sotme e konfirmoi Propozimin e Lëvizjes Besa q
Ermira Mehmeti: Ja pse shqiptarët e mbështesin Zoran Zaevin Ish-deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është shprehur me tone optimiste për qeverinë e re në Maqedoni. Në emisionin T
Pas largimit nga politika, Ermira Mehmeti mahnit me stilin e ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga politika, ish-deputetja Ermira Mehmeti duket më e relaksuar se kurrë. Por gjatë gjithë paraqitjeve
BDI kërkon kthimin e Ermira Mehmetit në politikë? Zëvendëskryeministri për eurointegrime, Arbër Ademi, në një postim në Facebook i ka bashkangjitur një foto ku shihen min
Ermira Mehmeti: Ja pse Maqedonia është e padrejtë me shqiptarët Ish deputetja shqiptare Ermira Mehmeti, në kuadër të protestuesve të VMRO-DPMNE-së kundër gjuhës shqipe, ka thënë se ata
Ermira Mehmeti: Jam qytetare e lirë Ish deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti, i ka mohuar të gjitha lajmet që po spekulojnë në emër të saj, se ajo do të kaloj
Sulmi ndaj deputetit shqiptar në Maqedoni, reagon Ermira Mehmeti "Kur sulmohet një deputet, sulmohet një pupull, sulmi ndaj deputetit merr dënimin më të fuqishëm", ka reaguar Ermira Meh
Rrëfehet babai i Ermira Arapit: Ja e vërteta e vajzës time të vrarë... Pas ditë pas vrasjes së vajzës së tyre, Fiqiret dhe Floresha Arapi, prindërit e Ermira Arapit (Dushit) nga fshati Ngurrë
“Nuk jam në gjendje të flas”, bashkëshorti i Ermira Arapit refuzon të dëshmojë "Nuk jam në gjendje të flas”. Kështu është shprehur Armando Dushi, bashkëshorti i Ermira Dushit (Arapi) ndaj Policisë s
Vetëvrasja e dyfishtë në Fier, zbardhen dëshmitë e shoqeve të viktimës Faktet e reja të zbuluara nga grupi hetimor që po punon për zbardhjen e vdekjes së Ermira Dushit (Arapi) dhe Drini Derve
TRAGJEDIA/ Gruaja varroset nga familja, autori përcillet nga 1 mijë vetë Kanë dal detaje të reja nga krimi i pasionit në Fier. Bashkëshorti i Ermirës, i cili jetonte në Greqi, nuk kishte dijeni
Gruan ja vrau dashnori, burri i Ermirës reagon ashpër në Facebook Para dy ditësh në Fier ndodhi një ngjarje e rëndë ku Drini Dervini qëlloi me armë të dashurën e tij Ermira Arapi dhe pas
Krimi i Pasionit në Fier, në makinë u gjet një dhuratë për Shën Valentin… Ngjarja e rëndë e dy ditëve më parë në Lushnje, ku dy të rinj mbetën të vrarë si pasojë e lidhjes së tyre jashtëmartesor