999 rezultate për

ermalit

Policia i "bën gjëmën" Shkëlzen Berishës dhe Ermalit Mamaqit, u bllokohet patenta Policia Rrugore i bllokon patentën Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe Ermal Mamaqit, m
Super ditëlindje në oborrin e shtëpisë, pamjet nga surpriza e Ermalit për bashkëshorten (FOTO LAJM) Ariana Fejzullahu ka festuar ditën e sotme ditëlindjen mes shumë urimesh, ku më i ndjeri ka qenë ai nga bashkëshorti i s
Një zonjushë e vërtetë, shihni sa shumë është rritur Sia e Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja dhe biznesmenia, Amarda Toska festoi ditëlindjen. Ishte Ermali që na zbuloi përmes postimeve
Merr fund shoqëria e Ermalit dhe Elvanës? Çfarë po ndodh me miqësinë që të gjithë e kishin zili (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi shfaqi këtë javë premierën e filmit të tij më të ri, ‘I love Tropoja’, ku mes shumë të ftuarve VIP ra në sy
Në premierën e filmit të Ermalit, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve u mbajt premiera e filmit të Ermal Mamaqit, "I Love Tropoja". Pallati i K
"Enca është paguar më shumë", akoma pa dalë filmi, plas sherri mes Xhodës dhe Ermalit (VIDEO) Këngëtarja e njohur Enca dhe aktori i humorit Irgen Çela janë dy ndër personazhet që luajnë në filmin shumë të përfolur
Pas "sherrit" të bujshëm, zbulohet nëse do jetë Besi në premieriën e filmit të Ermalit (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku në fund të vitit që lamë pas patën një përplasje publike që bëri bujë në media. Shkak u bë
Bes Kallaku nuk e lë me aq, i përgjigjet publikisht Encës dhe Ermalit: Kjo më vret (FOTO LAJM) Çdo konflikt mes Bes kallakut dhe Ermal Mamaqit ishte thjeshtë një hipotezë, deri pak ditë më parë. I ftuar në "Shiko
Arbana i hap punë Amit, çfarë ndodh në shtëpinë e Ermalit (FOTO LAJM) Moderatorja Arbana Osmani shpesh poston në rrjete sociale recetat e sja më të reja. Ditën e djeshme Arbana tregoi se
4 vite të ndarë, Rezarta Shkurta tregon vështirësitë e pritjes së Ermalit (FOTO LAJM) Ka qenë padyshim një pritje e vështirë për Rezartën e cila katër vite që Ermal Hoxha ishte në burg, i kaloi duke pritur.
Rezarta Shkurta flet si rrallëherë për arrestimin e Ermalit: E sulmuan me të drejtë Rezarta shkurta e ftuar në Soiree, ka folur si rrallëherë për situatën e vështirë që kaloi kur bashkëshorti i saj u arre
Probleme me shtatzëninë? Ariana e Ermalit shtrohet në spital (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së tyre të katërt. Më he
"Shtatzanë vetëm për Instagramin", fansat akuzojnë Arianën e Ermalit (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet shqiptar më të dashur për publikun. Dyshja janë prindër të tre fëmijëve
Kejvina nuk i ndahet Ermalit, gjëra të reja po vijnë (FOTO LAJM) Largimi i Kejvinës nga "Xing me Ermalin" nuk ishte një lajm i mirë për asnjë. Velina u largua e përlotur nga emisioni du
Gjashtë elementët që mund t’i shërbejnë Ermalit për “autokritikë” Nga Alban Tufa Kritika e kulturës apo e artit në vendin tonë, tash e parë, është një fushë e ve, jetime dhe fil
Komedia qesharake e Ermalit dhe Elvanës në Kanë (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata po luajnë një tjetër komedi me komedinë e tyre “Dy gisht mjaltë”. Prej dy ditësh publik
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
"Të të vijë turp", Besa Kokëdhima i kthehet Ermalit live në emision E ftuar në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shumë kohësh që nuk e shihnim në emisione
Do të habiteni! Si duket Kejvina e Ermalit pa "makeup" (VIDEO) Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella është tepër aktive në llogarinë në Instagram dhe hyn në kategor
Ishin ftuar në premierën e filmit të Ermalit, si u soll Kejvina me Belindën? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti është modelja e re që zëvendësoi Kejvinën në Xing me Ermalin. Dhe mbrëmjen e djeshme të dyja bukurosh