999 rezultate për

ermalin

E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
Rezarta pozon me bikini, tregon sherrin që ndodh me Ermalin kur bëhet fjalë për foto (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkura, ka zbuluar së fundmi problemin më të madh që vajzat kanë kur postojnë diçka në “Ins
"Ishte spaçatori im", me këte video nga e shkuara Kastro Zizo sapo thumboi Ermalin? (VIDEO) Që Ermal Mamaqi ka lexuar libra këtë nuk duam ta dyshojmë në asnjë çast, por që videoja e tij e pak ditëve më parë bënte
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
Jo me "Xing me Ermalin", Mamaqi rikthehet në "TV Klan" me projekt të ri (FOTO LAJM) I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Ermal Mamaqi tregoi arsyen që e detyroi të shkëputet nga “TV Klan” dhe emisioni
Ironia sheshit, Ami i kthen përgjigje Besit pas debatit me Ermalin (VIDEO) Në ditët e fundit të vitit 2019, në media nisi një debat midis dy aktorëve të njohur, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi. G
Mike apo rivale? Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë dhe po "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Kejvina dhe Belinda, dy bukuroshet u bënë shumë të njohura si velina në "Xing me Ermalin" dhe menjëherë fituan shumë pop
"Ruaj burrin", Rezarta Shkurta xheloze, shihni ç'bën për Ermalin (FOTO LAJM) Prej vitesh biznesmenia Rezarta Shkurta është e lumtur në martesën me Ermal Hoxhën dhe çifti janë prindër të një vajze.
U largua nga "Xing me Ermalin", Mamaqi tentativë për tu rikthyer në "Portokalli"? (FOTO LAJM) Sezoni i ri startoi, të gjitha shoë-t televizive mbaruan puntatën e parë. Kush me shumë sukses e kush me më pak, por
Pas largimit nga “Xing me Ermalin” , Mamaqi paska plane të mëdha për karrierën e tij (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ermal Mamaqi konfirmoi se nuk do të ketë një sezon të ri të emisionit “Xing me Ermalin”. Ai njoftoi se
Njihuni me njeriun që frymëzon Alketën, Ermalin dhe të gjithë botën (FOTO & VIDEO) Pak ditë më parë, Alketa Vejsiu mori pjesë në seminarët e strategjistit të famshëm, Tony Robbins. Gjatë udhëtimit të saj
Belinda sikletos Muharremin: Je i keq në krevat Velina e “Xing me Ermalin”, Belinda kishte përgatitur një pyetje shumë të sikletshme për mbretin e muzikës tallava, Muha
Belinda e "Xing me Ermalin" shkëlqen në Kanë (FOTO LAJM) Velina e cila zëvendësoi Kejvinën , në emisionin "Xing me Ermalin", ka mbërritur në Kanë. Belinda është një vajzë te
Rezarta Shkurta i rikthehet Enverit dhe ka një mesazh për Ermalin (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, shpeshherë publikon foto apo video të vjetra familjare në rrjetet sociale. Kës
Bukuroshja që zëvendësoi Kejvinën tek Ermali, tregon si e fitoi punën Belinda Dragoti u bë muajin e kaluar velina më e re e emisionit “Xing me Ermalin”, pas konkurimit me mbi 300 vajza të tj
U nxorri bojën, doktori zbulon VIP-at shqiptarë që kanë bërë operacione I ftuar në “Xing me Ermalin” është një nga personazhet më të njohur në media e televizion Skerdi Faria. I njohur si Dokt
Pse mungoi Elvana Gjata në “Xing me Ermalin”? (VIDEO) Përveçse në muzikë, këngëtarja Elvana Gjata duket se po rezulton mjaft e suksesshme edhe si aktore. Ajo është shfaqur në
“Si nuk më hëngri mortja”, Elvana tregon a puthet me Ermalin në film (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” është mbajtur mbrëmjen e djeshme ku kanë mbajtur fjalën edhe dy aktorët kryesorë, mod
Kush është velina e re e "Xing me Ermalin" (VIDEO) Pas largimit të Kejvina Kthellës , “Xing me Ermalin” mbeti pa velinë. Por pas dy javësh audicione dhe aplikimeve të shum