999 rezultate për

ermali

Brenda vilës luksoze me pishinë të Ermalit dhe Amit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më jetëgjatë të ekranit shqiptar. Dashurinë e tyre shumëvjeçare at
Me bikini super të vogla, Kejvina e Ermalit i vë "flakën" Greqisë (FOTO LAJM) Velina e Ermal Mamiqit, Kejvina Kthella ka pushtuar mediat rozë prej ditës së parë në televizion. Falë trupit dhe buk
I propozon për martesë, këngëtari shqiptar ndërpret koncertin dhe puth fansen Këngëtari shqiptar i hitit "Non mi avete fatto niente", është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun sh
Vazhdon "lufta" mes Besit e Ermalit: Fotoja e fundit do t'ju shkrijë së qeshuri Ditët e fundit Ermal Mamaqi ka udhëtuar bashkë me miqtë e tij dhe bashkëshorten drejt Francës. Ata patën rastin për
Jul Deda vihet mes dy zjarresh, detyrohet të zgjedhë mes Ermalit dhe Gentit Gentian Zenelaj, Julian Deda dhe Ermal Mamaqi padyshim që kanë qënë dhe mbetet tre nga aktorët më të mirë të humorit në
"Beyonce ia merr Naplonit mes Francës" (VIDEO) Diva botërore e muzikës, Beyonce dhe bashkëshorti i saj, reperi Jay-Z, po mbajnë së fundmi një tur koncertesh nëpër Euro
VIP-at tanë takohen rastësisht në Francë, për një arsye të përbashkët Elvana Gjata, Ermal Mamaqi, Almeda Abazit dhe Tolga ndodhen që të gjithë në Nice të Francës. Arsyeja: Të ndjekin Beyo
A e dini se nipi i ish-diktatorit Hoxha është martuar me dy Miss-e (FOTO LAJM) Nipi i diktatorit Enver Hoxha, Ermali sot gjendet në burg dhe është dënuar me 10 vite për shkak të përfshirjes së tij në
Gent Zenelaj tregon për herë të parë sherrin me aktorët e 2XL I ftuar në emisionin “Thumb”, aktori Gentian Zenelaj, ndër të tjera ka treguar për herë të pare konfliktin me aktorët e
I dashuruar si ditën e parë, Ermal Mamaqi tregon se është bashkëshort i arrirë Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më jetëgjatë të ekranit shqiptar. Dashurinë e tyre shumëvjeçare at
Të dashuruar si ditën e parë, Amarda e Ermali tregojnë çfarë bëjnë në ditët me shi Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi mbetet një ndër çiftet më të dashura për publikun. Tre muaj më parë ata u bënë prindër
Albi Nako ka ngacmuar Aurelën? Ermali i nxjerr sekretet modeles Aurela Hoxha ka dalë në regjistrimet Off Record të Xingut, duke folur me Ermalin për ngacmimet që ka pasur nga VIP-at sh
“I merr e nuk t’i kthen më’, më i pasuri i Shqipërisë tregon borxhet Në “Xing me Ermalin”, në një prej pjesëve “off records”, shfaqet Samir Mane teksa me Ermalin flasin për dikë që u ka mar
Kejvina flet për marrëdhënien me Ermalin, tregon porosinë e Amit Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Ajo ka një marrëdhënie miqësore
Plas keq tek Ermali: E hongsh m*tin (FOTO LAJM) Luana Vjollca e ftuar në "Xing me Ermalin" nuk i ka shpëtuar pyetjes së Kejvinës e cila gjithnjë shkakton zhurmë me pyet
Shiko Kush Luan apo Big Brother VIP? Luana sfidon edhe njëherë Ermalin Big Brother do të rikthehet së shpejti në ekranin e Top Channel por në një format krejt të ri. Ashtu edhe siç u fol,
Ftoi Luanën në Xing, Ermali ka marrë pamjen e çuditshme Krahas rivalitetit që kanë patur moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë miq sëbashku. Para disa ditësh Ermal
Veliaj sfidon PD-Në: 0 lekë nga bashkia për koncertet e Ermalit dhe Rita Orës Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi se Bashkia e Tiranës nuk ka shpenzuar as
Marrin më shumë se Fevziu, sa paguhen Ermali, Arditi dhe Arian Çani tek "Klan" Ujërat mediatike prej gati dy javësh janë turbulluar nga lajmi se Blendi Fevziu ka një ofertë të çmendur nga Top Channel
Luana Vjollca nis xhirimet për “Xing me Ermalin” (FOTO LAJM) Krahas rivalitetit që kanë patur moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë miq sëbashku. Para disa ditësh Ermal