999 rezultate për

erjon

U përfol në një lidhje më presidentin e Interit, reagon Erjona Sulejmani (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka hedhur dritë për lidhjen që po përflitet në media me presidentin e Interit, Stev
Erjona Sulejmani "harron" Xhemailin dhe ia vë syrin bosit të Interit (FOTO LAJM) Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Xhemaili, ka përfunduar prej kohësh. Pasi ishte në Shqipëri për t
Pas ndarjes me futbollistin e kombëtares, Erjona hedh sytë nga Interi Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Xhemajli, ka përfunduar prej kohësh. Pasi ishte në Shqipëri për të k
Historia e familjes që përloti shqiptarët ka një fund tepër të lumtur (FOTO LAJM) Shpirtra të thyer që shpëtimin e gjenin tek koshi i plehrave. Një histori e dhimbshme ajo e familjes shqiptare Çuko. 5 f
"Atë që e kam pasur unë dhe e ke ti tani, do e marr unë përsëri", ish-e fejuara i nxin jetën çiftit Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes (VIDEO) Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me
Tifozët e Tiranës kanë një mesazh për Erion Braçen (VIDEO) Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erjon Braçe ka një rivalitet të madh me tifozët shqiptarë, sidomos me ata të Tiranës
Erjona Sulejmani shfrenon fantazinë me foton e 8 marsit (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani nxeh temperaturat në Web me postimin e fundit me rastin e festës së gruas, shkruan Albeu.com Dekolte
Merr fund lidhja midis Izet Haxhisë dhe "kokëkashtës"? (FOTO LAJM) Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak deklaratve të tyre t
Erjona Sulejmani rrit temperaturat, shfaqet mjaft joshëse (VIDEO) Videoja e fundit që ka postuar ish-gruaja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani, nuk ka nevojë për shumë fjalë... Ajo
Erjona Sulejmani: Italia i ka toleruar shumë shqiptarët Erjona Sulejmani mbetet një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale, sidomos pas ndarjes nga futbollisti
"Do t'jua bëj tarifat sa mami juaj", fjalët e Erion Braçes që acaruan studentët (VIDEO) Deputeti i PS, Erjon Brace, në momontet që po dilte nga salla e Kuvendit është pritur me protesta nga studentët e pranis
Erjona Sulejmani ndez plazhet e Miamit Erjona Sulejmani po jetoj një jetë të dytë që pas ndarjes nga Blerim Xhemaili. Aja u bë e famshme gjatë “Euro 2016”, tek
Braçe i përgjigjet studentëve: Nuk e kam rru*jtur fare Deputeti socialist Erjon Braçe, ka reaguar për protestën e studentëve, të cilët e kanë ironizuar, duke kërkuar taksa sa
Plas edhe në emisionin tjetër, moderatori thyen pjatat me radhë Sot, në rubrikën “Të qeshim pak” do të flasim sërish për pjatat e thyera në kuzhinë, por këtë herë nuk bëhet fjalë për R
Erjona Sulejmani ngre temperaturat në mes në nëntorit (FOTO LAJM) Modelja e famshme shqiptare, Erjona Sulejmani ka përfunduar sërish në qendër të mediave rozë. Ajo po kalon disa ditë pus
"Të vijë në gjyq po pati b*thë", Erjon Braçe sfidon Armando Dukën Federata Shqiptare e Futbollit ka paditur për shpifje deputetin socialist Erion Braçe. Ky i fundit shkoi sot në Gjykatë
Erjona Sulejmani, shqiptarja që po "ndez" Italinë (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Dzemaili ka “ndezur” mediat italiane me format e saj trupore. Së fundmi
FSHF ironizon me Erjon Braçen Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar në lidhje me interpelancën e sotme që u zhvillua në Parlament mes ministrit të
Publikohen detajet e Maratonës së Tiranës Këtë të dielë do të nisë Maratona e Tiranës duke filluar nga ora 09:00 e paradites. Në këtë event fantastic do të marin