999 rezultate për

eriona

Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Ja ku festoi Ilir Meta mbrëmë pasi u zgjedh President (VIDEO) Pas zgjedhjes si President i vendit, Ilir Meta ka qenë pjesë e një feste ditëlindjeje të organizuar për Sekretaren Organ
Horror në Krujë, 29-vjeçarja mbyt foshnjën dhe e varros në oborr Një 29-vjeçare është arrestuar nga policia e Krujës pasi ka vrarë foshnjën e saj 3-muajshe dhe e ka varrosur në oborrin