999 rezultate për

erion

11 vite mungesë, rikthehet këngëtari shqiptar (VIDEO) Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte i ftuar këngëtari Erion Korini dhe artistja e re, Grace Kozeli të cilët pak ditë më
Eksperti thirrje shqiptarëve: Nëse jeni mbi 65-vjeç mos hipni në autobuz, maska nuk ju mbron! "Mbajtja e maskës nga ju vetë nuk mjafton dhe nuk ofron mbrojtje të mjaftueshme..." Eksperti i Shëndetit Publik, Erio
Veliaj dëmtohet në këmbë gjatë futbollit: Eci si zdroms! (FOTO LAJM) Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim në këmbë. P
Infektohet me koronavirus gardisti që shoqëron Erion Veliajn Ka rezultuar pozitiv ndaj COVID 19 një nga shoqëruesit e Kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliajt. Sipas fax web, ga
Shembja e Teatrit: PD dorëzon në SPAK padinë për Ramën, Veliajn dhe Maznikun Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, bën me dije se Partia Demokratike ka depozituar sot në SPAK disa kallëzime penale
Artan Hoxha: Pasi shembi teatrin, Erion Veliaj ruhet nga garda! "Kryebashkiaku i Tiranës ka nja 2-3 javë ruhet nga Garda pas ngjarjes së Teatrit..." Gazetari Artan Hoxha është shpre
Denoncimi: Shqipëria në izolim, kunati i Erion Veliaj zhvillon dasmë Sipas urdhërave të qeverisë, sqiptarët duhet ta kalojnë të dielën e Bajramit të mbyllur në shtëpi. Por si duket kjo v
Erion Kristo: Mijëra myslimanë që durojnë poshtërimin, lënë një njeri t’u hajë kokën të gjithëve Pedagogu dhe aktivisti Erion Kristo ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka shprehur gjithë indinjatën e tij
Monika Kryemadhi: Shembja e Teatrit, varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt! Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaroi se prishja e Teatrit është varri i Edi Ramës dhe Erion Veliajt. Në një int
''Çfarë iku, iku'', Erion Veliaj reagon pas shembjes së Teatrit Pas shembjes së Teatrit Kombëtar dhe rezistencave nga aktivistët dhe qytetarët, ka reaguar dhe kryebashkiaku Eroon Velia
Mos u çudisni! Djali mbi kalë është kryebashkiaku Erion Veliaj (FOTO LAJM) Mund të duket e pabesueshme por djali që shikoni në foto është kryebashkiaku Erion Veliaj. Politikani Belind Këlliçi,
"Bëni gati kurrizin", Erion Kristo ironizon "flotën" e re luksoze të Policisë së Shtetit Ditën e djeshme ishte Kryeministri Edi Rama ai që bëri publik faktin se Policia e Shtetit ishte pajisur me 110 furgona t
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
A do ulen pensionet dhe pagat? Çfarë thotë Erion Braçe Një nga idetë që u hodh në lidhje me daljen nga kriza ekonomike që ka shkaktuar në vend COVID-19, ishte rishikimi i pen
Erion Braçe: Nuk kisha dyshime, ja kush e shpërndau koronavirusin (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka ironizuar me deklaratën e sulmusit të Interit, Romelu Lukaku të bërë n
Erion Braçe e thotë hapur: FSHF, mëso nga FFK'ja në Kosovë (VIDEO) Zv/kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka kritikuar ashpër Federatën Shqiptare të Futbollit. Duke folur në emision
Erion Isai jep lajmin e bukur: Do bëhem baba Kryetari i Bashkisë Kolonjë dhe aktori Erion Isai ka dhënë sot lajmin e bukur se do bëhet baba për herë të dytë. Eri
Anashkaloi urdhrat e kryeministrit, Rama pezullon nga detyra shefin e Qarkullimit Rrugor Teksa qeveria ka shtrënguar masat për parandalimin e përhapjes së koronavirusit, shefi i Qarkullimit Rrugor të Tiranës
KORONAVIRUSI/ Erion Kristo: Kam ndaluar vjehrrin të më vijë në shtëpi! Pedagogu Erion Kristo ka zbatuar urdhrin e kryeministrit Rama, për të qënë të izoluar në shtëpi, për shkak të infektimit
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua