999 rezultate për

erin

Sherr te Atalanta: "Boll u ankove", Gasperini nxjerr nga loja yllin e ekipit Atalanta u mposht ndaj Real Madrid në ndeshjen e parë 0-1, por përveç humbjes, bergamaskët duhet të shqetësohen edhe për
Këto sjellje tregojnë hapur se një grua nuk është më e interesuar për partnerin e saj Të kuptuarit e grave është me të vërtetë një arritje, të cilën shumë burra nuk guxojnë as ta provojnë, por ka disa sjell
Prag ndeshja me Realin, Gasperini: Ata transformohen në Champions Berat Gjimshiti pritet të jetë titullar mbrëmjen e sotme kundër Real Madridit, ndërsa trajneri Gasperini ka thënë se sku
Vanessa acarohet me reperin amerikan, ofendoi Coby Bryant Tekstet e një kënge rep ishin arsyeja për zemërimin e gruas së legjendës së pamposhtur të NBA, Coby Bryant. Reperi am
Nëse nuk doni ta nervozoni partnerin tuaj, mos ja bëni kurrë këto 4 pyetje! 1.A jam shëndoshur? Burrat e përçmojnë këtë pyetje sepse nuk ka asnjë mënyrë të qartë për t’iu përgjigjur saktë. Nëse
"Mami kam njohur njërin në Tik Tok dhe nuk kthehem më", 33 vjeçarja braktis burrin dhe fëmijët Një 33-vjeçare, nënë e katër fëmijëve është shpallur në kërkim nga policia e Tiranës jo vetëm sepse ka braktisur të mitu
Prag ndeshja e Champions, Gasperini: Është krenari të takohemi me Real Madridin Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini thotë se janë krenar që do përballen kundër Real Madridit. Dy skuadrat do
Keni provuar kikirikë të zier? Përbërësit: 1 kg kikirikë të papërpunuar "jeshil" (jo ngjyra jeshile, por kikirikë të freskët të papërpunuar që quhen
Ka ndryshuar 80% zërin në këngën e parë? Melisa publikon videon duke kënduar LIVE (VIDEO) Tre ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realizuar kështu ën
"Dashuri e madhe", Saimiri publikon pamjet romantike si çift me Merin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u finalizua programi i dashurisë, “Love Story”, ku princi modern, Saimiri zgjodhi modelen Meri për ta
E vendosur për të gjetur partnerin në ekran, Ana e "Përputhen" në një tjetër emision (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e "Përputhen", i quajtur "It’s my love", i cili
Kurti: Do zhdukim varfërinë ekstreme duke luftuar korrupsionin Albin Kurti, ka premtuar eliminimin e varfërisë ekstreme në Kosovë, përgjatë kohës së qeverisjes së tij. Kurti thotë
ZYRTARE/ Cagliari shkarkon trajnetin Eusebio Di Francesco Skuadra italiane, Cagliari, ka konfirmuar shkarkimin e trajnerit Eusebio Di Francesco. Skuadra italiane ka bërë të di
Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon partnerin (FOTO LAJM) Reme Lala është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipëris që garoi me siglën e PDIU, por u bë pjesë e maxhorancës. De
Ndërhyrje nga Agnelli? Pirlo: Kam ngritur zërin kundër Portos Juventus është gati të kthehet në fushë pas një jave makthi. Bardhezinjtë vijnë pas dy humbjes radhazi kundër Napoli-
Lautaro: Ne po punojmë për ta çuar Interin sa më lart Lautaro Martinez u intervistua nga DAZN pas ndeshjes Milan-Inter 0-3. Argjentinasi ishte protagonist absolut me dy gola.
Rama batuta me mjekun në Fier: Pse me Interin mo doktor? Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Fier ku edhe ka nisur ditën e sotme procesi i vaksinimit për bluzat e bardha. Si
Basha në përkujtimin e 20 shkurtit: Hijet e komunizmit duan të vrasin ëndrrën europiane Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka reguar lidhur me përkujtimin e 20 Shku
30 vjet nga rrëzimi i bustit të diktatorit Enver Hoxha Dita e sotme shënon 30 vjetorin e rrëzimit të bustit të diktatorit Enver Hoxha në qendër të Tiranës, që solli për Shqipë
Basha i bindur: Kam mbështetjen e Sllovenisë dhe Kroacisë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbardhur dy takimet e fundit zhvilluar me kryeministrin e Sllovenisë dhe