999 rezultate për

erik

Skandali/ Kujtim Gjuzi përfshin në listë emrin e mësueses që vdiq muaj më parë Kryetari i partisë Konservatore Kujtim Gjuzi ka publikuar listat e kandidatëve për deputetë mbrëmjen e djeshme. Mes k
Ambasada amerikane mesazh të rëndësishëm qytetarëve: Mos bini pre e mashtrimit Ambasada amerikane në Tiranë ka bwrw njw njoftim tw rwndwsishwm ku i bwn thirrje qytetarëve që të mos bien pre e mashtri
Rropën shqiptarët, Banka e Shqipërisë i vë kufi çmendurisë së kioskave që japin kredi me interesa stratosferike Bankave dhe institucioneve finaciare jobanka iu është dërguar këtë javë për konsultim projektrregullorja e ndryshuar “Pë
Amerika mobilizon ushtrinë, shihni 29 mjetet luftarake që i shtohen forcave shqiptare (FOTO LAJM) Ushtria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i ka dhuruar Forcave të Armatosura shqiptare 29 automjete luftarake shumë-pë
Basha zbardh takimin me Yuri Kim: Ndava me të planin e PD Ditën e sotme kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me ambasadoren amerikane Yuri Kim. Me anë të një postimi
Mbërrijnë në Durrës "bishat" luftarake nga Amerika Nëntë automjete luftarake shumë-përdorimshe (Humvee) kanë mbërritur sot në Durrës të dhuruara nga Ushtria e Shteteve të
Artan Hoxha: Si u fajësua si bashkëpunëtor pa fakte emigranti me pasaportë amerikane Pesë vjet nga vrasja e Nelgert Patës, ngjarja mbetet ende pa autor. Gazetari Artan Hoxha thotë se vrasja e Patës në Fier
Vlerësimi i Dvoranit, reagonn Ambasada Amerikane: Luftoi korrupsionin! Ditën e sotme gjyqtari Ardian Dvorani mori certifikatën e tij për punën e tij kundër korrupsionit në Shqipëri, dhënë nga
Eriksen ka fituar minuta, trajneri i Danimarkës i pakënaqur: Duhet të luajë më i avancuar Cristian Eriksen ka nisur të aktivizohet më shumë nga trajneri Antonio Conte, kjo edhe prej faktit që ka munguar Arturo
Vanessa acarohet me reperin amerikan, ofendoi Coby Bryant Tekstet e një kënge rep ishin arsyeja për zemërimin e gruas së legjendës së pamposhtur të NBA, Coby Bryant. Reperi am
Amerikanë, francezë, egjiptianë dhe grekë rrethojnë Turqinë nga Perëndimi Do të jenë dhjetë ditë zjarri këto për Egjeun duke filluar nga sot dhe në vijim. Dhjetra avije dhe avionë, dronë të
Zbutet moti në Shqipëri, presioni i lartë atmosferik "godet" kontinentin europian Kontinenti europian po ndikohet nga presion i lartë atmosferik i cili do të kushtëzojë mot të qëndrueshëm në vendin tonë
Shqipëri e madhe? Ambasadori amerikan reagon lidhur me deklaratën e Kurtit Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur në T7 lidhur me deklaratat e Albin Kurtit dhe Ramush Haradinajt p
Basha: Qeveria Rama falsifikoi firmën e sekretarit amerikan Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar në rrjetin social Facebook një video ku shkruan se në këto 8 v
500 mijë vdekje nga COVID-19 në SHBA, Biden u flet amerikanëve Presidenti amerikan Joe Biden i ka cilësuar më shumë se 500,000 vdekjet nga koronavirusi në Shtetet e Bashkuara, “moment
Conte: Krenar me progresin e Eriksenit dhe Perisic Trajneri i Interit, Antonio Conte, është shprehur i kënaqur me Ivan Perisic dhe Christian Eriksen pas derbit ndaj Milani
La flamurin e SHBA-së te dera e SHISH, zbulohet i riu: Ishte një dhuratë! Tre institucione, shërbimi sekret vendas antiterrori dhe prokuroria u vunë në kërkim të një të panjohuri i cili në fund
Njihuni me dy vëllezërit e Albin Kurtit (FOTO LAJM) Familja e kryeministri në ardhje të Kosovës është shumë pak e njohur për opinionin shqiptarë. Kohë më parë u publikua
Albin Kurti: Nuk i shmangim bisedimet me Serbinë, por së pari drejtësi e punësim! Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tha në një intervistë me Zërin e Amerikës se nuk i nënçmon bisedimet me S
Tanke, blinda dhe ushtarë amerikanë vetëm 600 metra nga kufiri turk, përgjigjet Ankaraja Tensioni vijon të jetë i lartë mes Turqisë dhe SHBA-ve pas deklaratës së shoqëeroi vdekjen e 13 pengjeve turq në duart e