999 rezultate për

ergys

ZYRTARE/ Ergys Kace firmos me kundërshtarët e PAOK Ergys Kaçe është edhe zyrtarisht futbollist i Arisit të Selanikut. Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kaçe, ka ve
Ergys Kaçe kontaktohet nga klubi i njohur grek Futbollisti i Shqipërisë Ergys Kaçe mund të luajë me ekipin e Arisit të Selanikut. Mesfushori 27-vjeçar kërkohet nga klu
Ergys Kaçe do ti jap fund eksperiencës në Greqi, sinjale nga Gjermania E bujshme nga Greqia. E ardhmja e Ergys Kaçes mund të jetë në Gjermani. Mesfushori shqiptar i cili aktualisht luan si i
Kolaveri nuk fitoi vetëm lirinë por edhe mbrojtje, 24 orë nën ruajtje nga policia Ditën e sotme u lirua nga burgu Ergys Kolaveri pasi ishte dënuar me 20 vite burg. Burimet bëjnë me dije se Kolaveri
Tentoi të vriste me snajper brenda burgut, kush është Ergys Kolaveri që u lirua sot? Ergys Kolaveri i njohur ndryshe si snajperisti, është liruar ditën e sotme nga burgu. Ai ishte i dënuar me 20 vite bu
Çfarë po ndodh, lirohet "killeri" i dënuar me 20 vite burg Gjykata ka liruar sot një tjetër të dënuar. Bëhet fjalë për Ergys Kolaveri i dënuar me 25 vite burg për atentatin me
"Sulm terrorist në ndeshjen me Izraelin": Pushohet çështja ndaj Ergys Faslisë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka pushuar çështjen ndaj Ergys Faslsë i arrestuar në vitin 2017 para ndeshjes me Izraelin
Edi Reja fton në kombëtare Ergys Kaçen dhe lojtarin e Partizanit Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e radhës në muajin tetor, atje ku do të përballet ndaj Turqisë dhe Moldavisë. Shumë nd
Ergysi vdiq pasi ra nga skela, motrat bëjnë apelin drithërues (FOTO LAJM) Javën që lamë pas, shembja e skelave në Tiranë shkaktoi 2 viktima. Orjan Kodra dhe Ergys Brahimi, humbën jetën, ndërk
Bukë, djathtë, domate: Fotoja prekëse e Ergys Brahimit, viktima e tragjedisë nga rënia e skelës në Tiranë Një foto prekëse është duke qarkulluar gjatë dy ditëve të fundit në rrjetet sociale pas tragjedisë me dy të vdekur dhe d
Kishte marrë dokumentet amerikane, skela i ndërpreu në mes ëndrrën Ergys Brahimajt Një ëndërr e ndërprerë në mes, në mënyrën më të keqe të saj. Ergys Brahimaj, një nga punëtorët që humbi jetën nga sh
Ergys Kaçe ''çmend'' grekët, i detyron të këndojnë shqip (VIDEO) Ashtu siç ndodh gjithmonë, kur një lojtar transferohet në një ekip tjetër, prezantohet para shokëve me një këngë. Klubi
Ergys Kaçe largohet nga Panathinaikos, rikthehet te Paok Nëpërmjet një postimi në Instagram, mesfushori i Kombëtares, Ergys Kaçe, deklaron se e ka mbyllur aventurën e tij me Pan
Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdexhinjve të Shkodrës Zbulohet roli i policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u
Ergys Kaçe i pafat por gjuajtja spektakolare e tij çmend rrjetin (VIDEO) Mesfushori i përfaqësueses së Shqipërisë, Ergys Kaçe që aktivizohet në kampionatin grek me skuadrën e Panathinaikos isht
"30 vite burg për një vepër që nuk u provua kurrë" (VIDEO) Me 30 Korrik 2016, rreth orës 16:30 ndodhi një incident në afërsi të burgut të Vaqarrit. Një i burgosur u plagos me armë
Ergys Kaçe dhuron “magji” në kampionatin grek (VIDEO) Mesfushori i Komëtares, Ergys Kaçe po kalon një formë të shkëlqyer në kampionatin grek me fanellën e Panathinaikosit, du
Ergys Kaçe shënon gol për Panathinaikosin (VIDEO) Ergys Kace futbollisti i kombëtares shqiptare sapo ka shënuar gol në kampionatin grek, teksa po luhet sfida mes Ofi Cr
Ergys Kaçe shënon supergol në derbin e Athinës (VIDEO) Pas Eros Grezdës, një tjetër futbollist i kombëtares kuqezi, Ergys Kaçe tregoi sot se gëzon një formë mjaft të mirë, pas
Ergys Kaçe dëmtohet që në ndeshjen e parë me Panathinaikosin Debutimi i Ergys Kaçes në këtë sezon me Panathinaikosin, u shoqërua me një fitore për ekipin e tij, por për fat të keq,