999 rezultate për

ergest

I dënuar për pengmarrje, arrestohet i shumëkërkuari i Lazaratit Policia e Gjirokastrës ka arrestuar ditën e sotme Bako Buzherin, nga Lazarati i shpallur në kërkim si një nga anëtarët
U ther në burgun e Trikalas nga rusët, ky është identiteti i shqiptarit Kanë dalë në pah fotot dhe identiteti i shqiptarit i mbetur i vdekur disa ditë më parë në burgun famëkeq të Trikalasë në
Vrasja në Shkozë, ja pse Ergesti qëlloi me thikë mbi Arencin Pak ditë pasi në Shkozë të Tiranës u vra Arenc Liço nga ana e Ergest Zhupanit, policia ka zbardhur edhe arsyet e kësaj v