E FUNDIT/ 11 të arrestuar, policia shkatërron grupin e Bajrajve në Shkodër
999 rezultate për

erdogan

Erdogani merr avion 400 milion dollarë, thotë se do ta përdorë për popullin (FOTO LAJM) 400 milionë dollarë ka kushtuar dhurata luksoze që emiri i Katarit i ka bërë presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan
Erdogan mer një super dhuratë, 400 milion dollar (FOTO LAJM) Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, ka marrë një super dhuratë. Emiri i Katarit i ka dhuruar atij një avion luksoz
Vuçiç u rrëfen serbëve telefonatën e djeshme me Erdoganin Presidenti serb Aleksandar Vuçiç është krenuar në Veri gjatë takimeve me biznesmenë serbë për telefonatën me Erdoganin.
"Miku i shqiptarëve", Erdogan telefonon Vuçiç duke e mbështetur për vizitën në Veri të Kosovës Presidenti serb Aleksandar Vuçiç është shfaqur krenar në Veri gjatë takimeve me biznesmenë serbë për telefonatën që ai k
Erdogan paralajmëron “masakër” Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan paralajmëroi se sulmi në provincën Idlib të Sirisë mund të shkaktojë “masakër
Joschka Fischer: Turqia nuk mund të hyjë në Europë me Erdoganin Nën regjimin e Erdoganit, Turqia nuk është më një kandidate e vlefshme për në BE. Por në vend që t’ia ndërpresë plotësis
Gjermania heq statujën e Erdoganit (FOTO LAJM) Autoritetet e qytetit gjerman Wiesbaden kanë hequr një statujë të madhe të artë të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoga
BE të reagojë pasi Erdogani dhe Putini po destabilizojnë Ballkanin Profesori austriak në një analizë për gazetën Der Standart ka paralajmëruar Bashkimin Evropian që të mos presin deri sa
Erdogan: Nga Jerusalemi e deri në Ballkan është e jona Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, në një fjalim të mbajtur në provincën lindore turke Muş deklaroi se që
Kush do t'a hajë peshkun? Ftesa e pazakontë e Erdoganit për Putinin Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe homologu i tij turk, Recep Tayyip Erdogan së shpejti do të takohen për të diskut
Erdogan thotë se Thaçin e ka loçkë, ja pse Presidenti i Turqisë, Rexhep Tayyip Erdogan ka telefonuar vetë tre liderë për t'i uruar Kurban Bajramin dhe njëri prej
Erdoganisti Haskuka urdhëron mbylljen e kopështit në Prizren: Dilni jashtë ose ju nxjerrim me shkelma Kryekomunari i Prizrenit, një mbështetës i flaktë i Presidentit të Turqisë Erdogan, ka urdhëruar mbylljen e kopështit "Y
Erdogan: Sulmi ndaj ekonomisë turke është sulm ndaj Islamit dhe flamurit Ndërkohë që Lira turke po kalon ditët më të vështira, pasi ka humbur 40 % ndaj dollarit amerikan vetëm në vitin 2018, sh
I binden Erdoganit, turqit thyejnë iPhone-t me varre (VIDEO) Erdogan ka bërë thirrje që të bojkotohen prodhimet amerikane në Turqi dhe sidomos iPhone duke sugjeruar kompaninë "Samsu
Pesë shpjegime mbi krizën SHBA-Turqi: Çfarë po luan Erdogani? Pak muaj më parë, marrëdhëniet mes Uashingtonit dhe Ankarasë i ngjanin qetësisë që i paraprin një stuhie. Shkak isht
DALIN PAMJET/ Linda dhe Edi ikën me të njëjtin charter tek Erdogani (FOTO & VIDEO) Paradites së sotme, Albeu.com publikoi disa të dhëna duke shtruar pyetjen nëse Linda dhe Edi Rama udhëtuan sëbashku në t
EKSKLUZIVE/ Aty ku hipi edhe Linda? Misteri i madh i charterit që çoi Ramën tek Erdogani (FOTO LAJM) Një ditë më parë, ish-kryeministri Berisha publikoi një video ku pretendohej se bashkëshortja e kryeministrit Rama, Lind
SHBA kërcënon sërish Erdoganin: Mjaft me gënjeshtra dhe mos na testo durimin Zv.Presidenti i SHBA-ve Mike Pence ka lëshuar një tjetër paralajmërim ndaj administratës së drejtuar prej Erdoganit pas
Turqit në Prizren i binden Erdoganit, shesin iPhonët Në qytetin e Prizrenit e kanë marr goxha seriozisht një porosi të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan. Disa familje pr
A e dini se çfarë kanë studiuar Trump, Merkel, Putin, Macron e Erdogan? Kur bëhet fjalë për punën tepër sfiduese të drejtimit të një kombi, arsimimi universitar mund të ndihmojë në ngritjen e