999 rezultate për

eranda

"Unë nuk bëja gili vili", Eranda Libohova kujton ngacmimet e para të adoleshencës (VIDEO) Eranda Libohova, e ftuar në rubrikën “N’fermë”, me Ervin Kurtin, ka kaluar një të dielë ndryshe në fshat duke zhvilluar
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Diell vere, Eranda Libohova zhvishet dhe merr rreze në oborrin e shtëpisë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eranda Libohova po përpiqet t’i marrë më të mirat këtyre ditëve, dhe këtë e ka treguar me një postim në rrje
"Po si s'i gjete derman", kështu përgjigjet Eranda Libohova kur "e kryqëzojnë" për hundën e madhe (VIDEO) E ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel” ditën e sotme ishte këngëtarja e njohur Eranda Libohova. Gjatë interv
Haradinaj: Suhareka 100% më e forta në Kosovë Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në ngjarjen“Festari 2019” në komunën e Suharekës. Aty, Harad
Këngëtarja shqiptare tregon si veshi 5 palë geta që të mos dukej e dobët Ishte viti 1996 kur kënga e Eranda Libohovës “Kthehu për vete për mua” i bëri të gjithë për vete. Ajo që ju nuk dini
Kjo është këngëtarja e njohur që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që vitin e
Irma dhe Eranda imitojnë Rovena Dilon, shikoni si duken! (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë në "Xing me Ermalin", këngëtaret më të njohura shqiptare, që për pak ditë do të dhurojn
Aurela Gaçe i rrëmbeu çmimin e parë, këngëtarja rrëfen si harroi tekstin Eranda Libohova ishte e ftuara e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në Top Channel ku rrëfeu për momentin më të l
Vritet një i ri në Suharekë Një 14 vjeçar nuk ka arritur t’i mbijetojë plagosjes, nga një e shtënë e pakontrolluar e armës, gjatë një ahengu familja
Të gjithë po e prisnin, motrat Libohova sjellin lajmin e mirë Ato janë dy nga motrat më të famshme të showbiz-it shqiptar. Karriera e tyre e admirueshme ka bërë që Irma dhe Eranda L
Kur do martohesh? Kështu përgjigjet Eranda Libohova Është nga ato artiste që bën gjithmonë përshtypje për pamjen e saj të re dhe të freskët. E ftuar në një emision Eranhda
Ardit Çuni dhe Eranda Libohova konfirmojnë bashkëpunimin Kishte ardhur koha që të kishim një tjetër projekt nga dy artistët e famshëm Ardit Çuni dhe Eranda Libohova e ku ka më m
Diaspora në Austri ndihma për të dëmtuarit nga përmbytjet Unioni Humanitar Graz dhe Shoqata “Theranda” janë dy shoqatat e Diasporës në Austri që kanë ofruar më shumë ndihma për t
Flet efektivi i FNSH: Po mbyteshin, si i shpëtuam jetën Kastriot Tushës, Eranda Libohovës dhe Kejsi Tolës Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë i shpëtuan jetën tre artiëstëve të njohur Kastriot Tusha, Eranda Libohova dhe Kejsi Tola,
Eranda Libohova u falet efektivëve të FNSH-së: Faleminderit që më shpëtuat jetën (FOTO LAJM) Forcat e ndërhyrjes së shpejtë prej tre ditësh janë në “luftë” për të shpëtuar jetën e banorëve të dëmtuar nga përmbytje
FNSH shpëton jetën e Eranda Libohovës dhe Kastriot Tushës (FOTO LAJM) Përmbytjet masive që përfshinë vendin kanë prekur shumë edhe Fushë-Krujën. Mësohet se janë evakuuar dhjetëra familje, po
Eranda reagon pasi i shpëtuan jetën: Jam mirë, uji paska qenë më keq se ajri Ishte pikërisht Albeu.com që solli pak orë më parë lajmin se këngëtarja Eranda Libohova, tenori Kastriot Tusha dhe Kejsi
Mamaja 93 vjeçare e motrave Libohova do t’ju rënqethë me poezinë për Ismail Qemalin Urimet nga personazhet publike të cdo fushe sot kanë qenë të shumta por më të vecantë se ky zor se do shikoni. Wshtë
Eranda Libohova këndon brenda një fuçie me rrush (VIDEO) E kthyer tashmë në një traditë në Berat, festa e vjeljes së rrushit ka mbledhur prodhues verash, turistë por dhe shumë t