999 rezultate për

erĂs

Avokati: Lumezi na qerasi me qebapë e djathë Ish-avokati i Enver Hasanit, Betim Shala, para dy jave ka dhënë deklaratë në Polici, në hetimin ndaj dosjes së provimit
Këto 3 simptoma të këmbëve, mund të paralajmërojnë një problem të madh shëndetësor Në përgjithësi shumë njerëz nuk i kushtojnë shumë vëmendje këmbëve si në kujdesin e tyre ashtu edhe simptomat që ato par
Bashkia ndërton lojëra për fëmijët me aftësi të kufizuara Gjithnjë e më shumë Tirana po shndërrohet në qytetin e shanseve dhe të mundësive për të gjithë, ku askush nuk ndihet i d
S'kishte me çfarë t'i qeraste miqtë, i riu vjedh shishen e alkolit në market Gjykata e Tiranës ka dënuar me 80 ditë shërbim prove pasi ka vjedhur një shishe me pije alkoolike në një market në Tira
Vajza e pasanikut ukrainas shkakton masakër në trotuar (VIDEO) Në qendër të Kharkiv të Ukrainës ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, pamje të të cilit janë kapur nga kamerat e siguris
ParalajmĂ«rimi: ISIS po planifikon njĂ« shpĂ«rthim me pĂ«rasa tĂ« 11 Shtatorit! I ashtuquajturi “Shteti Islamik” dhe grupet e tjera terroriste po planifikojnĂ« tĂ« “gjejnĂ«â€ mĂ« shumĂ« aeroplanĂ« nĂ« njĂ« kom
Mesi: Programi ‘LEAD Albania’, sistem vlerash unike nĂ« drejtim tĂ« mirĂ«-qeverisjes” NĂ« SallĂ«n e Hartave pranĂ« mjediseve tĂ« KryeministrisĂ« u zhvillua ceremonia e diplomimit tĂ« pjesĂ«marrĂ«sve aktualĂ« dhe pre
A mund ta dalloni atë që është e gabuar në këtë shesh lojërash? (FOTO LAJM) Një shesh lojrash në Melburn është sulmuar në internet, pasi prindërit e kanë kritikuar atë si 'të rrezikshëm' dhe jo 's
“A mun e shef vet nji kĂ«t”, arrestohet shkodrani pas tentativĂ«s pĂ«r tĂ« korruptuar policin (VIDEO) NjĂ« 30 vjeçar nga Shkodra pĂ«rfundoi nĂ« pranga pasi synoi tĂ« korruptonte punonjĂ«sit e policisĂ« rrugore me njĂ« shumĂ« prej
I mbijetoi shekujve por jo neglizhencĂ«s sĂ« shqiptarĂ«ve, rrezikon ulliri 1 000 vjeçar nĂ« Piqeras NĂ« Piqeras, “Ulliri i LotĂ«ve” nuk ka kokrra kĂ«tĂ« vit. Pema me moshĂ« mbi 1000-vjeçare, e vendosur nĂ« njĂ« kodĂ«r pĂ«rballĂ« d
“NĂ«se Katalunia pavarĂ«sohet, Barcelona luan nĂ« Serie A ose Premier League” NĂ« Kataluni tĂ« dielĂ«n mbahet referendumi ku ky regjion kĂ«rkon tĂ« ndahet nga Spanja. NĂ«se pĂ«rgjigja do tĂ« jetĂ« ‘po’ atĂ«he
Vodhi paisjet elektronike të lokalit, arrestohet 40-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi ka vjedhur televizorë e kompjutera në një lokal. Mësohet se shtetasi i
Jakimovska: Qeveria e qeras zv.kryeministrin Angjushev Qeveria e LSD nĂ« kundĂ«rshtim me ligjin nĂ« periudhĂ«n zgjedhore ka kryer ri-destinimin e tokĂ«s me qĂ«llim qĂ« t’i mundĂ«sojĂ«
Bebe Rexha tregon më në fund arsyen pse nuk ka të dashur Vetëm disa orë para paraqitjes së parë në Singapor, Bebe Rexha është lidhur drejtpërdrejt në llogarinë personale në Inst
Habiten shoferët: Policët nuk venë gjoba por qerasin me ëmbëlsira Policët nuk të ndalin vetëm për të vendosur gjoba, mund të të japin edhe ëmbëlsira. Kështu ka ndodhur një qytet të T
“Pederastia Ă«shtĂ« pĂ«rhapur edhe nĂ« male
”, koha kur ministri i Zogut luftonte homoseksualĂ«t NĂ« vitin 1937, ministri i BrendshĂ«m i MbretĂ«risĂ« Shqiptare tĂ« Ahmet Zogut, Musa Juka ngrinte si shqetĂ«sim pĂ«rhapjen e as
Sekuestrohet drogë e madhe në një hotel në Himarë, një i arrestuar Një sasi e madhe droge është sekuestruar në një hotel në Himarë. Policia bën me dije se në pranga është vendosur edhe
Dokumenti sekret zbulon pederastin në "gjirin" e Enver Hoxhës Një dokument sekret i dalë nga arkivat e Ministrisë së Brendshme ka hedhur dritë mbi preferencat seksuale të një drejtue
Veliaj: Kënde lojërash në çdo lagje, punojmë çdo ditë për ta bërë Tiranën më të mirë Projekti ambicioz i Bashkisë së Tiranës për të ndërtuar kënde lojërash dhe hapësira çlodhëse në çdo lagje të Tiranës ka
Serbia shkarkon rektorin e Kosovës Qeveria e Serbisë e ka shkarkuar nga detyra, Sreçko Milaçiç, rektor i Universitetit të Prishtinës me seli në Mitrovicë.