999 rezultate për

epoka

Nga Zenga tek Balotelli, epoka e re e Vasco da Gamas Duke nisur nga janari i vitit të ardhshëm, klubi i Vasco da Gamas do të nisë në epokë të re me ardhjen e presidentit të
Merr fund "epoka" e Ivanka Trump, ju prezantojmë me Ashley Biden Pas vëmendjes që Ivanka Trump mori falë fitores dhe udhëheqjes së Trump, është koha për t’u njohur me Ashley-in! Ashl
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici
Merr fund epoka e Thiago dhe Martinez te Bayern Sipas drejtorit sportiv të Bayernit, Karl-Heinz Rummenigge, Javier Martines dhe thiago Alcantara do largohen nga klubi
Merr fund epoka e Messit te Barcelona? Argjentinasi kërkon largimin Lionel Messi ka vendosur të largohet nga Barcelona. Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë, nuk e sheh veten më brenda
Sot fillon zyrtarisht epoka Pirlo te Juventusi (VIDEO) Epoka e Andrea Pirlo ka filluar zyrtarisht: trajneri i ri i Juventusit është gati të fillojë punën në krye të skuadrës.
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Armët bërthamore nuk do të asgjësohen, si nisi epoka e re e tmerrit në botë Me hedhjen e bombave bërthamore në Hiroshima dhe Nagasaki filloi një epokë e re e tmerrit në botë. Ka shumë pak shanse q
Merr fund epoka Messi-CR7? Renditja e 10 futbollistëve në garën për "Topin e Artë" ka befasi me vendin e parë Topi i Artë këtë sezon do të ketë surpriza të këndshme. Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski, kryeson rendi
Epoka virtuale: Cristiano Ronaldo fiton më shumë nga Instagram sesa nga Juventus (FOTO LAJM) E kush do ta mendonte se puna e tij “full time” do të ishte më pak e paguar sesa sponsorizimet. Në epokën e rrjeteve
Nis epoka e sheikëve te Newcastle, fillojnë bisedimet me Cavanin Menjëherë sapo e mori në dorën e tij, sheiku arab nuk ka ndërmend të humbë kohë për të transferuar sa më parë disa nga y
Epoka e Merkelit drejt fundit, cila është trashëgimia dhe pse pasuesi s'do ta ketë të lehtë Fundi i mandatit të kancelares Angela Merkel po afrohet. Po cila do të jetë trashëgimia e kancelares Merkel dhe për çfar
Berisha kujton ditëlindjen e PD me dy foto: Ditët që ndanë epokat! (FOTO LAJM) Ish-Kryeministri dhe ish-themeluesi i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka zgjedhur dy fotografi për të kujtuar ditëlin
"Mbaroi epoka jote", Ardit Gjebreas i zënë vendin live në "Kënga Magjike" (VIDEO) Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit "Kënga Magjike" nën prezantimin e
Tottenham super, epoka Mourinho nis me fitore (VIDEO) Tottenhami fitoi me rezultatin 3-2 ndaj West Hamit e vlefshme për javën e 13-të në Premier League. Kjo është ndeshja
Iku epoka e Françeskës, Kejvina dhe Oriola "pushtojnë" këndin e lojrave (FOTO LAJM) Shoqëria e Kejvinës dhe Françeska Jaçes zgjati sa hap e mbyll sytë. Nuk u kuptua se kur u bënë shoqe dhe kur u zun model
Nis epoka Sarri, Juventus bëhet gati për sezonin e ri (VIDEO) Ka nisur zyrtarisht epoka e Sarrit te Juventusi. Sot në qëndrën Continassa, janë mbledhur pothuajse të gjithë lojtarë
Kjo është epoka e Messit që nuk ndalet as nga titujt e Real Madrid (FOTO LAJM) Duke e përfshirë titullin në La Liga këtë sezon, Lionel Messi tani ka 10 tituj në ligë, gjashtë në Kupën e Mbretit, tetë
Merr fund epoka e "policëve të shtrirë", tmerri i shoferëve Bordurat për parandalimin e shpejtësisë në rrugë ose siç thirrën rëndom "policët e shtrirë" janë ndër më të urryerat nga
Zbulohet kafka nga Epoka e Bronzit (FOTO LAJM) Një kafkë e lashtë është gjetur pranë bregdetit nga një person në Mersea Island, Essex. Ajo mendohet që të jetë rreth 3