999 rezultate për

enrico

Së shpejti makinat me ujë, 5 mijë kilometra me 5 litra (FOTO LAJM) Një ide revolucionare për mbarë botën e automjeteve, e cila është vënë në praktikë nga inxhinieri puljez Lorenzo Enrico.
Sot pritet dorëheqja e Kryeministrit të Italisë Enrico Letta Enrico Letta nuk ka mundur të jetë as për një vit të plotë në krye të qeverisë pasi tani po jeton orët e tij të fundit n
Kryeministri Letta: Balotelli është e ardhmja Kryeministër i Italisë dhe tifoz i Milanit "La Gazzetta dello Sport" për të prezantuar derbin e mbrëmjes së sotme ka int
Milan, 2 goditjet e rradhës për Gallianin (FOTO LAJM) Do të jetë sërish Adriano Galliani pesoni që do të organizojë merkaton e Milanit në janar. Silvio Berlusconi e ka blindu
Enrico Letta mund të jetë kryeministri i Italisë Enrico Letta ka pranuar propozimin e presidentit Giorgo Napolitano për të formuar një qeveri të gjerë koalicioni. Kjo në
5 të vdekur në Itali nga moti i keq Një stuhi që goditi rajonet e Ligurias dhe Toskanës në veri të Italisë deri tani ka shkaktuar 5 viktima dhe disa të humb