999 rezultate për

enkelejda

Drejtuesja e Prokurorisë Elbasan, Enkelejda Millonai kalon vettingun Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka dhënë këtë mëngjes verdiktin e tij drejtuesen e Prokurorisë së Elbasanit. Sipas
Enkelejda i përloti të gjithë me monologun e saj (VIDEO) Enkelejda është një vajzë vetëm 8 vjeçe, por ka mjaft talent. Një recitim i saji është duke u shpërndarë gjerësisht në r
Braktisi Shqipërinë në ’99, historia e qitëses shqiptare që triumfoi në Amerikë Enkelejda Shehaj është përfaqësuesja e 20 viteve më parë në Olimpiadën Botërore për Shqipërinë. Një vit më parë, ajo iu
E quajti gazetare të vjetër, Enkelejda Zeko i përgjgjet Ilda Bejlerit Gazetarja e njohur Enkeleida Zeko ka qenë e ftuar në emisionin "Thumb". Ka kaluar pak kohë që kur një tjetër gazetar
Shkarkimi i drejtoreshës së AMF, a do ta votojë LSI sot në Kuvend? Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë do të mbahet séanca e rradhës parlamentare, por edhe kësaj here, opozita nuk do
Presidenti dekoron pas vdekjes gazetaren Enkelejda Skënderasi (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar sot për merita të veçanta civile, pas vdekjes, gazetaren e "News 24",
Lamtumirë Enkelejda Skënderasi, homazhe në nderim të gazetares Në Teatrin A. Zako Çajupi janë zhvilluar në mesditë homazhet për nder të gazetares Enkelejda Skënderasi e cila humbi dje
Humb jetën në aksident gazetarja e News24 (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta pas një aksidenti automoblistik gazetarja e News 24, Gazeta Shqiptare dhe BalkanWeb, Enkelejda Skën
Enkelejda dhe Artan Shkreli duke shijuar drekë meksikane Në këto ditë të nxehta familja Shkreli ka vendosur që të shijojë ushqimin meksikan. Në këtë foto shihen deputetja Enkele
Daja i 16 vjeçares paralajmëron vetëgjygjësi: Policia të gjejë autorin Të afërmit e 16-vjeçares Enkelejda Mëhilli, e cila u gjet e masakruar në një kanal pranë banesës së saj kërkojnë nga pol